Günebakan Ayşegül Çiçekoğlu

Günebakan
Ayşegül Çiçekoğlu

%35 İNDİRİM
260,00 TL
169,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786257099974
891521
Günebakan
Günebakan
169.00

Aidiyet de hayalleri de insanı hayata bağlayan güçlü duygulardandır. Hayat dolu olan İpek, tutkuyla bağlı olduğu topraklarda tüm ömrünü burada yaşamanın hayalini kurarken yıllar sonra çiftliğin sahibinin hiç görmediği kızı ve çocukları geri döndüğünde çiftlik hayatının da hayallerinin de elinden alınacağını hisseder.
İpek, duyguları, hayalleri ve değer yargıları için savaşmak durumunda kalırken okuru bazen günebakanların arasında, bazen şırıl şırıl akan bir derenin kıyısında gezdirecek. Birbirine bağlı sıcacık ailesinin olduğu eve de davet edecek, aile bağlarını kesen başka bir ailenin ödediği bedellere de şahitlik ettirecek.
İpek ya kalıp hiç hoşlanmadığı bencil ve bir o kadar da yakışıklı bir adamla bu işi sürdürecek ya da tutkuyla bağlı olduğu topraklardan gidecekti.
Tüm bunlar olurken sevgi, doğa, sadakat, aile, arkadaşlık ilişkilerinin ışığı ona yol gösterecek. Ve elbette aşk, en olmadık zamanda en olmadık kişilerin kapısını çalacak. Aşk, ya günebakanlar gibi güneşi seyrettirecek ya da akşam olduğunda boynunu büktürüp güneşin tekrar doğmasını bekletecek.
Sonunda sevgisine de inandıkları değerlere de sahip çıkanlar kazanacak…

Kapat