Gündüz Mesaisi %20 indirimli Charlaine Harris

Gündüz Mesaisi
Charlaine Harris

%20 İNDİRİM
65,00 TL
52,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786053042877
699161
Gündüz Mesaisi
Gündüz Mesaisi
52.00

“Yatağınızın altında saklanan korkularınıza Mark Twain ustalığında hükmeden bir macera.”

- Houston Press

Geceyarısı kasabasının sırları tehdit altında.

Üstelik dolunay yaklaşıyor!..

Reklamın iyisi kötüsü olmaz değil mi? Mesela, sessiz hatta ıssız bir kasaba, birden ulusal medyanın ilgi odağına dönüşürse sakinleri bayram etmez mi?.. Eh, münzevi yaşamlarından son derece mutlu olan Teksas'taki Geceyarısı kasabası halkı yoğun ilgiden doğrusu pek hoşnut değil. Üstelik bu ilginin nedeni, Dallas'ta bir otelde işlenen cinayetler.

Gizemli insanlarla dolu bu kasaba için bile fazlasıyla sırrı olan Olivia ile kasabanın en yeni sakini Manfred Bernardo'nun tesadüfen rastlaştığı oteldeki cinayetlerin hedef tahtasında Bernardo var.

Ancak çok daha önemli bir sorunla karşı karşıyalar. Huzuru bozan medyayı kasabadan uzaklaştırmalılar. Yoksa kasabanın yeni üyesi, her gün on yıllar hızında büyüyen gizemli çocuk, medyaya unutulmaz bir malzeme verecek çünkü dolunay kapıda ve o, sıradan bir çocuk değil.

Charlaine Harris, serinin ilk kitabı olan Geceyarısı Kavşağı ile yakaladığı büyüyü Gündüz Mesaisi ile farklı bir seviyeye taşıyor ve okurlarına tuhaf, ürpertici ve eğlenceli bir macera vadediyor.

Kapat