Mo'nun Gizemi 1-2 Özel Kutulu Set %20 indirimli Gülten Dayıoğlu

Mo'nun Gizemi 1-2 Özel Kutulu Set
Gülten Dayıoğlu

%5 İNDİRİM
22,00 TL
20,90 TL
Tükendi
9789752109803
507262
Mo'nun Gizemi  1-2 Özel Kutulu Set
Mo'nun Gizemi 1-2 Özel Kutulu Set
20.90

Gülten Dayıoğlu, Mo'nun Gizemi adlı eserinden sonra, 45. sanat yılında Mo'nun Gizemi 2-Otran eseriyle okurlarıyla buluşuyor. Bir devam kitabı niteliği taşıyan Mo'nun Gizemi-2 Otran, ilki gibi bilim kurgu ve fantastik öğeler taşıyor.
Altın Kitaplar Yayınevi birbirinin devamı olan bu iki eseri bir kutuda okura sunarak hem yazar hem de okura yeni bir hizmet sunmayı hedefliyor. Üstelik oldukça şık bir kutu ve uygun bir fiyatla!
YAZAR HAKKINDA
1935 yılında Kütahya, Emet'te doğdu. İlköğrenimini Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. İstanbul'da Atatürk Kız Lisesi'ni bitirdi. Bir süre İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine devam etti, ama aslında kalbinde ilkokul öğretmeni olmak vardı. Bunu dışarıdan sınavlara girerek başardı ve ilkokul öğretmeni oldu. On beş yıllık öğretmenlik hayatından sonra daha fazla çocuğa ulaşmak, onların eğitimine ve gelişimine katkıda bulunmak amacıyla öğretmenliği bıraktı. Hayatına çocuk edebiyatı alanında eserler veren bir yazar olarak devam etti. O zamandan şimdiye 70 kitabı yayımlandı. Dayıoğlu'nun yayımlanmış 20'den fazla radyo ve televizyon oyunu da vardır.
YAZARIN ALTIN KİTAPLAR'DAKİ DİĞER KİTAPLARI;
Fadiş, Tuna'dan Uçan Kuş, Parbat Dağının Esrarı, Dünya Çocukların Olsa, Ölümsüz Ece, Akıllı Pireler, Işığın Çağı Çocukları, Gökyü-zündeki Mor Bulutlar, Yurdumu Özledim, Suna'nın Serçeleri, Midos Kartalının Gözleri, Ben Büyüyünce, Ganga, Gezi Dizisi, Gelincik Dizisi, Sekizinci Renk, Kıyamet Çiçekleri, Alacakaranlık Kuşları, Yada'nın Gizilgücü, Geride Kalanlar, Geriye Dönenler, Ece İle Yüce Dizisi

0 ÇOk Güzel Çok güzel bir kitap bilimin,maceranın,aşkın kitabı
Kapat