Güllerin İhaneti (Ciltli) Sena Nur Işık

Güllerin İhaneti (Ciltli)
Yıldızların Laneti 2. Kitap
Sena Nur Işık

%20 İNDİRİM
149,00 TL
119,20 TL
Tükendi
9786257671712
906762
Güllerin İhaneti (Ciltli)
Güllerin İhaneti (Ciltli) Yıldızların Laneti 2. Kitap
119.20

“Burada güller, aşkı değil ihaneti simgeler.”

Sirius Halkı!

Atalarımın yüzyıllar önce kurmuş olduğu Sirius İmparatorluğu'nun başına geçtiğim ilk günden itibaren bu ülkeyi onurumlayönetiyorum. Refah ve huzur içinde olan ülkemiz, tanrıların çocuklarımızı lanetlemesiyle birlikte yıllardır bir kâbus yaşıyor.

Çocuklarımızı bu lanetten kurtarmak ve ülkemizi tekrar huzura kavuşturabilmek için verdiğimiz mücadelede imparatorluğumuzuntek vârisi ve prensesi olan kızım, Victoria Sirius, kaçırıldı.

Alexander Brown, vârisimizi geri getirmek için yaptığı çalışmalar sırasında kendilerine Hamal Birliği adı veren bir örgütün izlerinerastladı. Kızımı kaçıran bu örgüt, sizlerin çocuklarını da kaçırmakla kalmayıp lanetlerini kullanmaları için beyinlerini yıkayarak kendi çocuklarımızı ülkemiz için bir tehdit olarak kullanmak istiyor.

Bu yaptıklarıyla imparatorluğumuza savaş açmış kabul edilen Hamal Birliği'ne ve siz değerli halkıma sesleniyorum. Ülkemizin tek vârisi ve prensesi olan kızım Victoria Sirius'un en yakın zamanda saraya teslim edilmesini emrediyorum! Emirlerime karşı gelen ve lanetini kullanmaya çalışan her kim olursa olsun, yaşına ve nereden geldiğine bakılmaksızın, derhal idam edilecektir!

“Ben bugüne kadar sadece seninle olan anılarıma tutunarak hayatta kaldım.Seninle kurduğum hayallere inanarak ölülerden oluşan bir adada silbaştan bir hayatyarattım! Sen olmadan bile bu kadar şey başarmışken sen yanımdayken nasıl kaybedebilirim?”

Kapat