Guardians Of The Galaxy Cilt 2: Angela %25 indirimli Brian Michael Ben

Guardians Of The Galaxy Cilt 2: Angela
Brian Michael Bendis

%18 İNDİRİM
130,00 TL
106,60 TL
Tükendi
9786059469210
639035
Guardians Of The Galaxy Cilt 2: Angela
Guardians Of The Galaxy Cilt 2: Angela
106.60

Ultron Çağı'nın çarpıcı finalinin ardından boyutlar çarpışıyor ve cennetin en korkutucu meleği çıkageliyor hem de doğruca Galaksinin Koruyucuları'nin üzerine!

Galaksinin en büyük savaşçılarından biri olan Gamora, ekibin tamamının sonunu getirebilecek ölümcül bir sır saklıyor. Ve Gamora, Angela ile savaştığında tüm evren tehlikeye giriyor! Infinity'nin etkileri kendini belli etmeye başladığında, galaksinin birbiriyle en uyumsuz kahramanları kendilerini bir dönüm noktasında buluyor. Thanos'un mükemmel planının yansımalarıyla mücadelelerinde gizemli Angela'nın gücü onlara yardımcı olmaya yetecek mi? Peki ya Star-Lord'un tüm Marvel Evreni'ne ihanet etmesine sebep olabilecek şey ne? Yılın en çok ses getiren hikâyesi, çizerler Sara Pichelli ile Francesco Francavilla ve çizgi roman efsanesi Neil Gaiman'ın ekibe katılmasıyla, bu eşi benzeri görülmemiş çizgi roman olayında devam ediyor.

Bu ciltte Brian Michael Bendis'in yazdığı, Sara Pichelli, Francesco Francavilla ve Kevin Maguire'in çizdiği Guardians of the Galax y (2013) #4-10 sayıları bir araya getirilmiştir.

Kapat