Green Lantern: Green Lanternların İntikamı %25 indirimli Geoff Johns

Green Lantern: Green Lanternların İntikamı
Geoff Johns

%25 İNDİRİM
170,00 TL
127,50 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786059209366
633541
Green Lantern: Green Lanternların İntikamı
Green Lantern: Green Lanternların İntikamı
127.50

Green Lantern Geçmişinin Günahları ile Savaşmalı... Hem de Net Bir Şekilde.

Uzay sektörü 2814'ün Green Lantern'ı Hal Jordan'ın telafi etmesi gereken çok şey var. Uzaylı bir varlığın etkisi altındayken, Jordan tüm Green Lantern Birlik'inin dağılmasına sebep olmuş, bu esnada birçok arkadaşını öldürmüştü.

Şimdi arkadaşlarının ve müttefiklerinin güvenini yeniden kazandı ve hayatını bir Birlik üyesi, Dünya'nın koruyucusu ve bir insan olarak tekrardan inşaa ediyor.

Ama kader Jordan'ın geçmişinden kaçmasına izin vermeyecek. Jordan'ın öldürdüğünü düşündüğü Green Lanternlar halen hayatta ve intikam peşinde olabilirler.

Kayıp Lanternları kurtarmak için Jordan düşman topraklarının tam merkezine seyahat edecek ve geçmişinden gelen başka bir tehdit ile yüzleşecek. Ancak bundan sağ kurtulursa ödül günahlarından kurtulmadan çok daha fazlası olabilir…

Carlos Pacheco (Superman/Batman), Ethan Van Sciver (Green Lantern: Rebirth) ve Ivan Reis'in (Rann-Thanagar War) yardımı ile yazar Geoff Johns (Infinite Crisis) Green Lantern'ı evrendeki en büyük süper kahramanlardan biri konumuna getirmeye devam ediyor.

Kapat