Green Arrow Rebirth Cilt 1 %25 indirimli Benjamin Percy

Green Arrow Rebirth Cilt 1
Oliver Queen'in Ölümü ve Yaşamı
Benjamin Percy

%40 İNDİRİM
165,00 TL
99,00 TL
Temin süresi 10 iş günüdür.
9786052044278
733923
Green Arrow Rebirth Cilt 1
Green Arrow Rebirth Cilt 1 Oliver Queen'in Ölümü ve Yaşamı
99.00

Oliver Queen, gündüzleri çapkın sosyetik, Queen Sanayi'nin CEO'su ve gönüllü hayırsever. Fakat geceleri, ezilenlerin savunucusu ve gerçek bir toplumsal adalet savaşçısı olarak Seattle sokaklarında devriye geziyor. O, Green Arrow.

Fakat otorite bizzat sensen onunla nasıl savaşabilirsin? Masumları korumak hakkında bildiği ne varsa tümüne meydan okuyan rock yıldızı süper kahraman Black Canary ile heyecan ve ilk görüşte aşk dolu bir karşılaşmadan sonra, Oliver'ın aklına takılan soru bu. Yetmezmiş gibi, Oliver'ın en yakınları ve en sevdikleriyle bağlantılı şeytani bir organizasyon, Oliver'ın mali imparatorluğunu yıkmaya, aile mirasını ve Oliver'ın hayatını yok etmeye hazırlanıyor.

Green Arrow, serveti ve dostları olmadan bu hainler ittifakını alt edebilecek mi? Yoksa sonunda Oliver Queen de ölüme yenik mi düşecek?

Bu soruların çarpıcı yanıtlarını, yazar Benjamin Percy'nin (Teen Titans) jilet gibi keskin öyküsü veOtto Schmidt (Korvac Saga) ile Juan Ferreyra'nın (New Suicide Squad) müthiş çizimleriyle, satış rekorları kıran DC Rebirth ana hikâyesini takip eden Green Arrow Cİlt 1: Oliver Queen'İn Ölümü Ve Yaşamı'nda bulacaksınız! Bu ciltte Green Arrow:Rebirth #1 Ve Green Arrow #1-5 sayıları bir araya getirilmiştir.

Keyifli Okumalar…

Kapat