Görünmez Gardiyan - Amaia Salazar Serisi 1. Kitap Dolores Redondo

Görünmez Gardiyan - Amaia Salazar Serisi 1. Kitap
Dolores Redondo

%20 İNDİRİM
149,00 TL
119,20 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786256353114
912213
Görünmez Gardiyan - Amaia Salazar Serisi 1. Kitap
Görünmez Gardiyan - Amaia Salazar Serisi 1. Kitap
119.20

Baztán Nehri kıyısında genç bir kız cesedi bulunur – aynı ay içinde ikinci kez. Elizondo kasabasında söylentiler dolaşmaya başlar: Bu acımasız bir seri katilin işi midir, yoksa daha uğursuz bir şey mi?
Hırslı ve cesur dedektif Amaia Salazar, doğup büyüdüğü kasabadaki gizemli cinayetleri araştırmak üzere görevlendirilir. Annesi ve kız kardeşlerinin de yaşadığı, dört yanı ormanla çevrili ve sisle örtülü bu yerde nedenini çözemediği bir şey çocukluğundan beri peşini bırakmamıştır. 
Cinayetlerin sayısı ve vahşeti arttıkça kasaba halkı bunun Bask mitolojisinin en büyük yaratıklarından biri olan Basajaun’un işi olduğundan da emin olur. Amaia bir yandan katilin izini sürerken bir yandan da kendi kâbusları ve geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır.

Dolores Redondo, CWA International Dagger Ödülü’ne iki kez aday gösterildi ve Grand Prix des Lectrices de Elle’in finalisti oldu. 2016’da İspanya’nın en seçkin roman ödüllerinden Premio Planeta’yı aldı. En çok ses getiren Amaia Salazar serisi sadece İspanya’da 1,5 milyondan fazla sattı ve 36 dile çevrildi.

Kapat