Gölge Şehir (Ciltli) 2 Ransom Riggs

Gölge Şehir (Ciltli) 2
Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları 2. Kitap
Ransom Riggs

%35 İNDİRİM
550,00 TL
357,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786053755456
622210
Gölge Şehir (Ciltli) 2
Gölge Şehir (Ciltli) 2 Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları 2. Kitap
357.50

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları'nın Macerası Gölge Şehir'de Devam Ediyor! 3 Eylül 1940. On tuhaf çocuk, ölümcül canavarlardan oluşan bir ordudan kaçıyor. Ve onlara yardım edebilecek tek kişi var, o da bir kuşun bedenine hapsolmuş durumda.

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları'nda başlayan olağanüstü yolculuk, Jacob Portman ve arkadaşlarının, dünyanın tuhaf başkenti olan Londra'ya yaptıkları yolculukla devam ediyor. Orada, müdireleri Bayan Peregrine'e yardım etmenin bir yolunu arayan tuhaf çocukları, savaş yüzünden yaralanmış bu şehrin karanlık köşelerinde korkutucu sürprizler bekliyor. Serinin ikinci kitabı Gölge Şehir de merak uyandıran eski fotoğraflarla heyecan verici bir hikâyeyi bir araya getiren, eşsiz bir kitap. Gölge Şehir'e yapılacak bu yolculukta siz de yerinizi ayırın!

"Gergin, duygusal ve tuhaf mı tuhaf. Fotoğraflar ve metin birbirini tamamlayarak unutulmaz bir hikâye yaratıyor." -John Green, Aynı Yıldızın Altında'nın çoksatan yazarı
"Tuhafın tadını almışları heyecanlandıracak bir macera…"

-Kirkus Reviews

"İlk kitabın hayranları, bu kitabın içindeki ganimetlere bayılacak."

-School Library Journal-

"Güçlü bir devam kitabı, ilki kadar sürükleyici ve bağımlılık yaratıcı."

-Hypable

0 Kitap bence fantastik türünde çok güzel bir kitap. Yalnız üçüncü kitabı olan Kütüphane Ruhları ne zaman satışa sunulacak ?
Kapat