Merhaba Deniz Bilimleri - Açıkgözler İstilacı Türlere Karşı Gizem Koda

Merhaba Deniz Bilimleri - Açıkgözler İstilacı Türlere Karşı
Gizem Kodak

%30 İNDİRİM
40,00 TL
28,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786256934160
912613
Merhaba Deniz Bilimleri - Açıkgözler İstilacı Türlere Karşı
Merhaba Deniz Bilimleri - Açıkgözler İstilacı Türlere Karşı
28.00

BİR İLK! YENİ NESİL ÖYKÜLER BUNLAR!
21. yüzyıl becerileri, kariyer ve vizyon bilinci çocuklara hiç bu kadar eğlenceli, etkileyici bir teknikle kazandırılmadı.
Kitap Tanıtım Yazısı
Küresel ısınma ve iklim değişikliğinin deniz ekosistemine etkilerini, evinden çok uzaklara sürüklenmiş yavru bir aslan balığından dinlemeye ne dersiniz? Denizin derinliklerinde neler olup bitiyor merak ediyorsanız bu hikâye tam size göre! 
Gezegenimizdeki yaşamı korumak için atılacak en büyük adımlardan biri, kuşkusuz denizlerimizi korumaktır. Denizleri tanımak ve çevre bilincini küçük yaşlarda kazanmak ise sürdürülebilir bir dünya için hayati öneme sahiptir. Bu kitap çocuklara deniz bilimleri alanında farkındalık kazandırırken, denizcilik ve coğrafya alanında da alt kazanımlar sunuyor. Şimdi deniz gözlüklerinizi takın ve rengarenk balıklarla dolu derinliklere kulaç atmaya hazırlanın! Ödüllü yazar Dr. Öğr. Üyesi Gizem Kodak’tan kalpleri ısıtacak masmavi bir macera sizleri bekliyor… 

Kitap Hakkında
Okuma, anlama ve öğrenmeyi kolaylaştırıcı bir teknikle yazılan bu doğa dostu öykü ile çocuklar 21. yüzyıl becerileri ve değerler eğitimi kazanımlarını edinecekler. Kitap düşünme becerileri gelişimine yardımcıdır. Akıcı dili; ilginç, renkli görselleriyle çocuklarda tam bir ODAKLANMA sağlaması ve öyküyü sıkılmadan okumaları hedeflenmiştir. Mini hikâyelerle bütünleşen öyküde dijital çağın çocuklarının okumayı sevmeleri, araştırmaya özenmeleri, vizyon-kariyer farkındalık bilinci kazanmaları amaçlanmıştır. Kitabın sonunda hikâye haritası, kitap değerlendirme sayfası ve zekâ geliştiren etkinlikler bulunmaktadır. 

Kapat