Ken Parker Özel Seri 18 - Kahramanlar Diyarı Giancarlo Berardi

Ken Parker Özel Seri 18 - Kahramanlar Diyarı
Giancarlo Berardi

100,00 TL
Tükendi
1234567860107
965182
Ken Parker Özel Seri 18 - Kahramanlar Diyarı
Ken Parker Özel Seri 18 - Kahramanlar Diyarı
100.00

Bu kitapta Ken Parker, yaratıcıları olan Berardi ve Milazzo ile birlikte kelimenin tam anlamıyla "olağanüstü" bir macera yaşıyor. Hem de Rita Hayworth, Pinokyo, Orson Welles, John Wayne, Humphrey Bogart ve daha nice efsane ismin katılımıyla!
Sinema, çizgi roman ve edebiyat dünyalarının ölümsüz karakterleri, Ken Parker Özel Seri'nin bu "en özel" sayısını yıldızlar geçidine çeviriyor. "Dördüncü duvarın kırılması" olarak bilinen tavrın çizgi roman sayfalarında ne denli keyifli açılımlar yarattığına bizzat şahit olacak, yazar ve ressamla beraber siz de bambaşka bir aleme dalacaksınız.
Bu maceraya özel olarak lavi tekniği de kullanan ve grinin tonlarını da siyah-beyazdaki ustalığına davet eden Milazzo, kalemiyle silgisiyle önden gidip yol açacak. Sayfaların içinde ilerledikçe, hakikatin dışına çıkacaksınız. Ve bir yandan da, tam tersi: Kitabın fantastik atmosferi, kurmaca dünyalara ve unutulmuş kahramanlara dair hakikati samimiyetle önünüze koyacak.
Kelime oyunları, göndermeler, entrikalar ve gizemlerle dolu seyahat, yazar ve çizer arasındaki bol didişmeli "yaratım süreci"ne dair mizah katkılı bir belgesel niteliği de taşıyor: Berardi-Milazzo ikilisinin Ken Parker'a ne yaman fikir ayrılıkları içinde hayat ve yön verdiklerini, bu kitabı okuduktan sonra çok daha iyi anlayacaksınız.
Gerçeklik algınızı ters-yüz edecek müthiş bir deneyime hazır olun!(Tanıtım Bülteninden)


Kapat