9786256546219
978074
Babil'in En Zengin Adamı
Babil'in En Zengin Adamı
200.00

Milyonlarca kişinin severek okuduğu bu zamansız klasik, arzu ettiğiniz ve başarmak istediğiniz her şeyin anahtarını taşıyor.
Kadim Babilliler refahın evrensel yasalarını keşfeden ilk insanlardı. George S. Clason, çok satan kitabı Babil'in En Zengin Adamı'nda zenginliği yaratmanın, büyütmenin ve korumanın sırlarını açıklıyor.
Tüccarların ve hatta çobanların eğlenceli hikâyeleri sayesinde kazandıklarınızla nasıl birikim yapacağınızı; borçtan nasıl kurtulacağınızı; paranızla nasıl girişimlerde bulunacağınızı; iyi şansı nasıl kendinize çekeceğinizi; nasıl akıllıca yatırımlar yapacağınızı ve servetinizi nasıl koruyacağınızı öğreneceksiniz.
Babil'in En Zengin Adamı tutumluluk, mali planlama ve kişisel zenginlik konularında sayısız okuyucuya ilham vermiş bir eserdir. Sade ve anlaşılır bir dille yazılmış bu etkileyici ve bilgilendirici hikâyeler, sizi refaha ve ona eşlik eden mutlu bir yaşama yönlendiriyor. Günümüzde bir klasik olarak kabul edilen bu eser, paranızı korumanın ve daha fazlasını kazanmanın sırlarını barındırıyor.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat