Öğretmenin 55 Altın Kuralı %25 indirimli Ron Clark

Gençlerde Hayat Başarısı İçin Özgüven
Gençlere, Ailelere, Eğitmenlere
Ron Clark

%30 İNDİRİM
110,00 TL
77,00 TL
Temin süresi 8 iş günüdür.
9786257586306
626075
Gençlerde Hayat Başarısı İçin Özgüven
Gençlerde Hayat Başarısı İçin Özgüven Gençlere, Ailelere, Eğitmenlere
77.00

ABD'de Yılın Öğretmeni ödülünü alan Ron Clark, bu kitabıyla tüm öğretmenlere başarılı ve bilgili bireyler yetiştirmenin yol ve yöntemlerini gösteriyor.

Ron Clark, en başarısız öğrencilerin olduğu geri kalmış yörelerdeki okullarda başladı öğretmenlik mesleğine. Çocukların öğrenmeye en ufak ilgileri yoktu ve o ana dek hiç kimse ellerinden tutmamıştı. Bu boş vermiş çocukları nasıl disiplin altına sokacak, onları nasıl düşünceli ve meraklı öğrencilere dönüştürecekti? Öğrencilerin bazı temel kuralları öğrenmeleri gerektiğini anlamakta gecikmedi. 55 maddeden oluşan bir liste derledi ve hemen uygulamaya koyuldu. Bazı konularda müfredatın iki yıl gerisinde kalmış görünen öğrencileri, açığı kapatıp öne bile geçmişlerdi ve derslerini seviyorlardı artık. Üstelik çok da önemli bir şey kazanmışlardı: Özgüven.

İşte bu 55 ders, deneyim ve uygulamalardan süzülerek Clark'ın yaşamak ve başkalarıyla iletişim kurmak için 55 Altın Kural olarak tanımladığı maddelere dönüştü.

Gençlerde Hayat Başarısı İçin Özgüven, nasıl teşekkür edileceğinden mülakatta başarılı olmaya, yaşam kurallarıyla ilgili her şeyi öğrencilere öğretmeleri için hem anne babalara hem de eğitimcilere dersler veriyor.

Bu kısa ve değerli kitabın her eğitimcinin ve anne babanın kitaplığında bulunması gerektiğini düşünüyoruz. Aslında Gençlerde Hayat Başarısı İçin Özgüven yaşamı bir öğrenme deneyimi olarak gören herkes için bir başucu kitabı.

Kapat