Gecenin Hikayesi - Aylema (Ciltli) N. G. Kabal

Gecenin Hikayesi - Aylema (Ciltli)
N. G. Kabal

%5 İNDİRİM
245,00 TL
232,75 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786253660260
913050
Gecenin Hikayesi - Aylema (Ciltli)
Gecenin Hikayesi - Aylema (Ciltli)
232.75

GECENİN HİKAYESİ serisinin ilk kitabı AYLEMA'da bir kez daha dengeler değişecek.

 

Zemheri ayı yaklaştığında nerede dolaştığına dikkat etmelisin çünkü Bağımlılar karşına çıkmak için an kolluyor.

 

Maya Efnan, düşmek üzere olduğu köprüden Bağımlıların kral temsilcisi tarafından kurtarıldığında seçilenlerden biri oldu.

 

Uzun zamandır görmediği çocukluk aşkı onu, kendisi gibi bir Avcı olabilmesi için Akademiye götürdüğünde onların peşinden gitmeli ya da geri dönmeliydi. Ama ormanı seçti. Sınır bölgesi ve Avcılar için kesinlikle yasak olan intihar ormanında daha fazla Bağımlının hedefi haline gelmesi kaçınılmaz.

 

İçine düştüğü yeni dünyada herkesin ondan ne istediğini anlamaya çalışırken kimin tarafında olacağına karar vermesi gerekiyor. Onlarla bir anlaşmak yapmak tehlikeli ama

anlaşmaya uymamanın geri dönüşü yok.

Orada bir şey var, ruhuma sesleniyor.

 

Aylema.

 

İçimde sıcak olan bir şeyleri dışarıya çağırıyor o soğuk. Korktuğum zamanlar, karşı koymak istediğim anlarla yarışıyor.  Karanlıkta beni bekleyen bir gölge var. Alev almış köprüler görüyorum gözlerimi kapattığımda.  Ateşler gökyüzüne kadar yükseliyor; bir delik açılıyor, beni içine alsın istiyorum. Bana bembeyaz melek kanatları teklif ediyorlar, kâbuslarımda o kanatları kırıp cehenneme indiğimi görüyorum.

 

 

Issız bir kasaba, kusurlu bir kalp ve uçurumun diğer tarafında, gölgelerin arasına hapsedilmiş kayıp bir ruh. Bu hikayenin masumu yok. Bu bir aşk hikayesi değil, nefret hikayesi.

Kapat