Korku ve Kaygı Çözümleri %25 indirimli Friedemann Schaub

Korku ve Kaygı Çözümleri
Friedemann Schaub

%25 İNDİRİM
60,00 TL
45,00 TL
Temin süresi 12 iş günüdür.
9786052063156
701743
Korku ve Kaygı Çözümleri
Korku ve Kaygı Çözümleri
45.00

Bilinçaltınızla iş birliği yapın, anksiyeteyi yenin!

Trafiğe takıldınız ve toplantıya geç kaldınız. Çocuğunuz ağlıyor ve eşinizin ebeveynleri çıkageldi. Önemli bir sunum yapmak üzeresiniz ama notlarınızı kaybettiniz. Paniklemeye başladınız. Hepimiz, kendimizi kaygılarımızı kışkırtan bu durumların içinde bulabiliriz ve çoğumuz için korkularımız ve kaygılarımız bizleri güçten düşürücü düzeylere ulaşabilir. Korku ve anksiyete bizi kolaylıkla ele geçirecek gibi görünürken nasıl hayatımızı dengeler ve kendi potansiyelimizin tadını çıkarırız? Dr. Friedemann Schaub'a göre cevap, hem en zorlayıcı duygularımızın kaynağı hem de bu duyguların önerdiği bilgeliğin anahtarı olan bilinçaltımızda yatmaktadır.

Korku ve Kaygı Çözümleri, Dr. Schaub'un atılım ve öz-yetkilenme programını anlamayı, yönlendirmeyi ve iyileşmeyi; bütünlüğe ulaşma yolunda en iyi müttefikimiz olan bilinçaltından yararlanmayı sunuyor. Her bir bölümdeki süreçler ve araçlar, bilinçli bir şekilde bilinçaltınızdaki korku ve kaygının esas nedenlerini nasıl belirleyeceğinizi, anlayacağınızı, geçmişin duygusal engellerini nasıl serbest bırakacağınızı ve olduğunuz kişi olarak nasıl daha fazla ışıldayabileceğinizi gösterecek.

“Bu kitap, geçmişinizi terk etmenize ve kendi potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardım edecek. Hazırsanız, işte bu işin ustası ortaya çıktı. Bu pratik kitabın önereceklerini mutlaka uygulayın.”
–Faith, Hope and Healing and A Book of Miracles kitabının yazarı Dr. Bernie Siegel

Kapat