Kılıçların Kitabı (Üç Kitap Takım) %25 indirimli Fred Saberhagen

Kılıçların Kitabı (Üç Kitap Takım)
Fred Saberhagen

%20 İNDİRİM
39,00 TL
31,20 TL
Tükendi
-88759
538497
Kılıçların Kitabı (Üç Kitap Takım)
Kılıçların Kitabı (Üç Kitap Takım)
31.20
Korkunç bir savaşın binlerce yıl sonrasında birçok doğa yasası değişmişti, tanrılar ve devler yeryüzü üzerinde yeniden görkemle yürüyor, insan yaşamı üzerine kötü niyetli oyunlarını sergiliyorlardı.

Tanrılar gizemli oyunları için Demirci Tanrı Vulcan'ı on iki kılıç yaratmaya ikna ederler. Her kılıç için biraz insan kanı, insan teri, insan korkusu ve bulunabilirse biraz da insan neşesi gerekliydi. Vulcan kılıçları yaptı ve oyun başladı, bunu isteyen tanrılar için küçük bir süprizi de içine katarak.

Yaşlı adamın dediğini hatırlayın:
"Dünyayı bilmek isteyen, önce onu kurmak zorundadır...
hem de kendi içinde..."

Bulduğunuz en yaşlı ağaca bakıp bir kez daha sorun:
Elinde sonsuz yaşamı tutan birinin boşluğundan daha büyük ne olabilir?

Yine büyücüler, ejderler, tanrılar, iyiler, kötüler ve kılıçlardan oluşan bir dünya. Üstelik şimdi bir kahramanın doğma zamanı. Tanrıların oyununa katılın...
(Kılıçların Birinci Kitabı -Arka Kapak)

Elinde sonsuz yaşamı tutan birinin boşluğundan daha büyük ne olabilir?

Eski Dünya'nın unutulmuş teknolojisiyle korunan muazzam bir hazine. Ona ulaşmaya çalışan bir grup umutsuz insan. Ve Tanrıların anlaşılmaz oyunu sürüyor. İnsan kanıyla sulanan Kılıçlar, insanların elinde savrulmaya başladığında Vulcan'ın küçük şakası, korkan Tanrıların üzerine ince bir dehşet perdesi olarak iniyor...

Yaşlı adamın söylediğini hatırlayın: "Zamanı geldiğinde tüm gücüyle savaşacaksın. Ya da öleceksin ama ölmek istemeyeceksin."

Ölümsüzlerin öldüğü günü yaşayın... Tanrılardan birinin ölümüne tanıklık edin... Artık kendinizin Tanrısı olabilirsiniz. Şimdi kahramanların doğma zamanı. Mutsuz insanların oyununa katılın...
(Kılıçların İkinci Kitabı -Arka Kapak)

Tanrıların oyunu beklenmedik yönlere kaymış, Kılıçları toplamaya giden Hermes'in ölümünün ardından her şey karmakarışık olmuştu: Artık insanlar, Tanrıları öldürebiliyorlardı.

Çağlardır gizlenen büyük sır, Dünya'nın hükümdarları olarak insanları gösteriyordu: "Tanrıları yaratanlar insanlardı ve onları rüyalarda yaratmışlardı." İnsanlar farklı rüyalar görmeye başladığında ve oyun son bulduğunda kazanan kim olacaktı?

Kontrol Tanrıların elinden çıktı...
Yanıtsız bırakılan soruyu duyun:
"Öyleyse insanları kim yarattı?"
(Kılıçların Üçüncü Kitabı -Arka Kapak)
Kapat