Flash Cilt 6 - Cehennemde Soğuk Bir Gün

Flash Cilt 6 - Cehennemde Soğuk Bir Gün

%35 İNDİRİM
240,00 TL
156,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786257054348
978207
Flash Cilt 6 - Cehennemde Soğuk Bir Gün
Flash Cilt 6 - Cehennemde Soğuk Bir Gün
156.00

Parmaklıklar Arkasında Cinayet!


Demir Tepe, Merkez Şehrindeki en yüksek güvenlikli cezaevi – Kaptan Soğuk ve Ayna Efendisi gibi suçluların firar etmesini engelleyecek kadar. Fakat, Olay Yeri İnceleme Memuru olarak görevine son verildikten ve buraya Olay Yeri Koruma Birimin'nde çalışmak için gönderildikten sonra burası Barry Allen için de bir nevi hapishane oldu. Bu yeni görevi sayesinde Yaşayan En Hızlı Adam, tutuklandıktan sonra suçluları ne gibi bir hayatın beklediğine doğrudan şahit oluyor… ve cezaevinin sert yöneticisi Müdür Wolfe sayesinde bu hiç de güzel bir hayat değil.


Ama Şimdi hapishanede yaşam bir tutuklu için ölüm cezasına dönüştü ve Barry artık suç laboratuvarında çalışmadığından cinayet soruşturmasına yardım etmesinin imkanı yok. Ancak Flash olarak bu davayı çözmeye niyetli… bu onun hiç düşünmeden bir tuzağa doğru paldır küldür ilerlemesine neden olsa bile.


Merkez Şehir'in suç patronu Bakırkafa'ya zor günler yaşatan yeni bir oyuncu var ve bu her kimse hapishane ve cinayet ile bağlantısı var. Flash bu gizemi çözüp, yükselmekte olan yeni bir suç baronunu engelleyebilecek mi yoksa Demir Tepe'den kaçmakgerçekten imkansız mı?(Tanıtım Bülteninden)


Kapat