Fırtına Koşucu %20 indirimli J. C. Cervantes

Fırtına Koşucu
J. C. Cervantes

%10 İNDİRİM
48,00 TL
43,20 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786050961416
767215
Fırtına Koşucu
Fırtına Koşucu
43.20

"J. C. Cervantes sizi Maya efsanelerinin en karanlık, en tuhaf, en komik, en çetrefilli olaylarının içinden geçeceğiniz; asla unutmayacağınız bir yolculuğa çıkarmak üzere. Hayal edebileceğiniz en korkunç tanrılarla, Ölüler Diyarı'nın en ürkütücü sakinleriyle ve dünyamızı yok olmaktan kurtarması gereken en şaşırtıcı ve olasılık dışı k ahramanlarla buluşacaksınız. Maya efsaneleri ve büyüsü sandığınızdan daha yakın. Aslında hemen arka bahçenizde.Volkana hoş geldiniz!"

- Rick Riordan

New York Times çok satanlar listesinden Percy Jackson ve Olimposlular serisinin yazarı

"İlham verici kahramanların, beklenmedik gelişmelerin ve cidden korkutucu canavarların iç içe geçtiği mükemmel bir fırtına. Bu eğlenceli ve ustaca tas arlanmış macera sizi sayfaları durmadan çevirmeye itiyor ve sıradaki kitap (bir de buharı tüte n bir fincan sıcak çikolata) için can atar hale getiriyor!"

-Shannon Messenger

New York Times çok satanlar listesinden Keeper of the Lost Cities ve Sky Fall serilerinin yazarı

"Fırtına Koşucu zekice tasarlanmış, neşeli ve komik bir kitap. Zane Obispo, Ma ya tanrılarıyla birlikte sizi hem dehşete düşürüp hem keyiflendirecek! Sayfalarındaki ateşi ellerinizde hissedeceksiniz. Fakat dikkatli olun, bu kitap sizdeki gizli büyü gücünü açığa çıkarabilir."

- Francisco X. Stork

Marcelo in the Real World'ün yazarı

Kapat