Sağlıklı Yaşam ve Pazarlama %7 indirimli Filiz Bozkurt

Sağlıklı Yaşam ve Pazarlama
21. Yüzyılın En Hızlı Büyüyen Trendlerinden Birinin Pazarlama Çerçevesinde Değerlendirilmesi
Filiz Bozkurt

24,00 TL
Tükendi
Sağlıklı Yaşam ve Pazarlama
Sağlıklı Yaşam ve Pazarlama 21. Yüzyılın En Hızlı Büyüyen Trendlerinden Birinin Pazarlama Çerçevesinde Değerlendirilmesi
Beta Yayınevi
24.00

Sağlık hizmetleri pazarı genel olarak hastalıkları iyileştirmeye yönelik çözümler sunarken, sağlıklı yaşam pazarı ve bu pazarda faaliyet gösteren işletmeler tüketicilere daha iyi bir yaşam vadetmektedir.

Sağlıklı yaşam tarzının önemi herkes tarafından kabul edilse de, herhangi bir sorun yaşamadan bu konuda çaba gösteren kişilerin sayısı azdır. Ancak kitle iletişim araçlarının da etkisiyle, beslenme, egzersiz, sağlıkla ilgili sorumluluk alma, stres yönetimi kişilerarası ilişkiler ve maneviyat gibi boyutları kapsayan sağlıklı yaşam tarzı ve ile ilgili bilinçlenme her geçen gün artmakla ve sağlıklı yaşam pazarı hızla gelişmektedir.

Türkiye'de sağlıklı yaşamı pazarlama çerçevesinde ele alan ilk çalışma olan bu kitabın, sağlıklı yaşam tükecisini hedefleyen işletmelere, sağlık kurumlarına, sigorta şirketlerine, toplumda davranış değişikliği yaratmayı hedefleyen kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına, çalışanlarına sağlıklı yaşam programı sunmak isteyen kurumlara ve bu alana ilgi duyan akademisyenlere rehberlik edeceği düşünülmektedir.

Sağlıklı yaşam 21. yüzyılın en hızlı büyüyen trendlerinden biridir ve bir bilim dalı olarak pazarlamanın bu trendle teorik ve pratik anlamda etkileşim içine girmesi kaçınılmazdır.

Kapat