Fil Martin Suter

Fil
Martin Suter

%35 İNDİRİM
189,00 TL
122,85 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786052651254
912679
Fil
Fil
122.85

Martin Suter uzun yıllar boyunca reklam ajanslarında kreatif direktörlük ve metin yazarlığı yaptıktan sonra, 1997 yılında, kendisi ancak kırk dokuz yaşındayken yayımlanan ilk romanıyla büyük başarı elde etti. Köşe yazıları, senaryoları ve tiyatro oyunlarıyla da tanınan Suter’in onuncu romanı Fil ise yazarın uluslararası çoksatanlarından biri.

 

Schoch hayatı içkinin tesiri altında geçen bir evsizdir. Bir mağarada kalıyor, gününü Zürih sokaklarında geçiriyordur. Günlerden bir gün karşısında canlı, nefes alıp veren, küçücük ve ışıldayan pembe bir fil görür. Bunun bir halüsinasyon olduğunu düşünür önce ama hayır, küçük bir çocuk oyuncağına benzeyen bu canlı gerçekten bir fildir. Kendisinden başka birisinin sorumluluğunu uzun zamandır ilk defa üstlenen Schoch hayatının değişebileceğini düşünür. Fakat bu mucizevi canlının alengirli geçmişi bırakmayacaktır peşini.

 

 İsviçreli yazar Martin Suter’den Fil, genetik mühendisliği, bağımlılık, barınma sorunu, hayvan hakları ve yaşama umuduna dair dolambaçlı bir macera, muzip bir roman.

“Özellikle sorumsuz fırsatçılar tarafından yanlış kullanıldığında genetik mühendisliğin yol açabileceği tehlikelere dair bir roman.” Bild

 

“Martin Suter, bilimkurgu, gerilim ve peri masalı karışımı yeni bir türde uzman.” –Norddeutscher Rundfunk

 

Kapat
istanbul evden eve nakliyatistanbul eşya depolama