Ruhlara Şifa Mekke-i Mükerreme - İki Eşsiz Hazine 1 (Ciltli) Fatih Kar

Ruhlara Şifa Mekke-i Mükerreme - İki Eşsiz Hazine 1 (Ciltli)
Fatih Karaboğa

%5 İNDİRİM
750,00 TL
712,50 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
KARGO BEDAVA
9786256661004
978035
Ruhlara Şifa Mekke-i Mükerreme - İki Eşsiz Hazine 1 (Ciltli)
Ruhlara Şifa Mekke-i Mükerreme - İki Eşsiz Hazine 1 (Ciltli)
712.50

Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere: Arzın en kıymetli iki hazinesi... Cenâb-ı Hakk'ın nazargâhı, meleklerin ziyaretgâhı, enbiyanın otağı, Müslümanların murâdı iki kutsal şehir. Gidip ziyaret etmek şöyle dursun; kalbi, gönlü orada olanların bile huzura erdiği, her karış toprağında Âlemler Sultanı'nın ve yol arkadaşlarının alın terleri, ayak izleri ve daha nice mübarek hatıraları bulunan mukaddes topraklar...

Bugüne kadar sayısız eser kaleme alınmıştır kutlu beldeler hakkında.. Kimi yüreğinde taşıdığı özlemini, kimi de gideremediği hasretini dile getirmiştir bu vesileyle. Buralar için binlerce şiir, yüzlerce kaside söylenmiştir âşıkları tarafından.
“İki Eşsiz Hazine” de sizi tarihte müstesna bir yolculuğa çıkaracak, iki muhterem şehrin dününe bugününe götürecek. Yüzlerce yıllık mazinin muhteşem sayfaları arasında dolaşırken Mekke-i Mükerreme'nin ve Medine-i Münevvere'nin hem manevi yönlerini öğrenecek hem de buralara gösterilen tazim, hürmet ve sevgiyi derinlemesine hissederek tarihe şahitlik edeceksiniz.

Yüreğinde bir ömür Hicaz hasreti çekenler ve Haremeyn-i Şerifeyn'i yaşamak isteyenler için muhteşem bir mihmandar...”(Tanıtım Bülteninden)


Kapat