Etkili NLP Becerileri Richard Youell

Etkili NLP Becerileri
Kendinizi ve Çevrenizi Anlayın, İletişim Becerilerinizi Geliştirin ve Etki Oluşturun
Richard Youell, Christina Youell

%35 İNDİRİM
78,00 TL
50,70 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258489194
900839
Etkili NLP Becerileri
Etkili NLP Becerileri Kendinizi ve Çevrenizi Anlayın, İletişim Becerilerinizi Geliştirin ve Etki Oluşturun
50.70

Neden bazı insanlarla geçinmekte zorlandığınızı ya da bazılarının neden sizden farklı şekilde düşünüyormuş gibi geldiğini merak ettiğiniz oldu mu?

Neden iş hayatınızdaki bazı insanları zorlayıcı ya da agresif bulurken bazılarını pasif veya uysal bulduğunuzu düşündünüz mü?

Peki ya hiç bir toplantıyı nasıl daha iyi yönetebileceğinizi öğrenmek istediğiniz ya da neden bazı insanların yaptığınız veya söylediği bir şeye belirli bir şekilde tepki verdiklerini anlamak istediğiniz oldu mu?

Nöro Linguistik Programlama (NLP), yani Türkçe ismiyle Sinir Dili Programlaması mevcut en güçlü iletişim araçlarından biridir. İnsanları neyin harekete geçirdiğini anlamamıza, insanları etkilememize ve ikna etmemize yardımcı olduğu gibi biriyle iletişim kurduğumuzda gerçekte neler olduğuna dair de bir fikir verir.

İşte Etkili NLP Becerileri, ihtiyacınız olan tüm bu NLP modellerini, araçlarını, becerilerini ve davranışlarını kapsıyor ve bu bilgiyi işyerindeki performansınızı iyileştirmeye nasıl kanalize edeceğinizi anlatıyor. Bu kitapla kendinizi ve başkalarını nasıl yöneteceğinizi, istediğinizi elde etmek için dili nasıl kullanacağınızı, sonuç odaklı düşünmeyi, biriyle nasıl yakınlık kuracağınızı ve başkalarını nasıl motive edeceğinizi keşfedeceksiniz.

Beynin işleyişine dair önemli bilgiler ve öğrenmenizi geliştirmeye yönelik olmazsa olmaz teknikler içeren Etkili NLP Becerileri, NLP modelini kullanarak kariyerinde ilerlemek isteyen herkese hitap edecek bir kitap.

“NLP'ye ilişkin yepyeni bir bakış. Bu kitabı tüm meslektaşlarıma tavsiye edeceğim.”
–Tania Bennett, NLP Kariyer Koçu

Kapat