Etkili Anne Baba Eğitiminde Uygulamalar %25 indirimli Thomas Gordon

Etkili Anne-Baba Eğitiminde Uygulamalar
Daha Mutlu ve Sağduyulu Çocuklar Yetiştirmek İçin Kaybeden-Yok Yöntemi
Thomas Gordon

%20 İNDİRİM
285,00 TL
228,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9789759962012
464524
Etkili Anne-Baba Eğitiminde Uygulamalar
Etkili Anne-Baba Eğitiminde Uygulamalar Daha Mutlu ve Sağduyulu Çocuklar Yetiştirmek İçin Kaybeden-Yok Yöntemi
228.00

“Etkili Anne-Baba Eğitiminde Uygulamaları, ebeveyn-çocuk ilişkilerinin kalitesini artırıyor ve ebeveynin ve çocuğun kendisi olma hakkını vurgulayan bir yaklaşımla “kuşak çatışması”nın önüne geçilmesine yardımcı oluyor… Aile ilişkilerini geliştirmek isteyen herkesin dikkatle okumasını tavsiye ederim.”
Dr. Carl R. Rogers

Dr. Gordon Thomas'ın E.A.E. anne-babalarıyla derinlemesine yaptığı görüşmeler, E.A.E. ailelerde yaşanan engeller, duygular, sorunlar ve dirençler üzerinde çalışmaya koyulduğunda, neyin doğru, neyin yanlış gittiğini kusursuz olarak gösteriyor.

“Etkin Dinleme” ve “Ben-iletileri” gibi E.A.E. yöntemlerinin nasıl sonuçlar yarattığını adım adım açıklıyor: daha az mücadele, daha fazla karşılıklı saygı ve sıcak duygular, belirlenen ve uyulan kurallar ve ne diktatör ne de paspas olan anne-babalar.

Etkili Anne-Baba Eğitiminde Uygulamalar tüm anne-baba ve eğitimcilere çocuklarına sorumluluk almanın yöntemlerini, onlarla ilişki kurmanın yollarını örnek uygulamalarla anlatıyor. Bu kitapta yazılanları uyguladığınızda ne kadar somut ve yapıcı sonuçlar aldığınıza büyük bir keyifle şahit olacaksınız.

Kapat