Esrarengiz Benzerlik Melanie Candan

Esrarengiz Benzerlik
Melanie Candan

%5 İNDİRİM
68,00 TL
64,60 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9789751043344
904604
Esrarengiz Benzerlik
Esrarengiz Benzerlik
64.60

Türler arası temaslar, öngörülemeyen bir aşk ve insanlığın sonunu getirecek bir virüsün yıkıcı etkisi…Mélanie Candan'dan alışılmışın dışında bir bilimkurgu hikâyesi.

İnsanlarla birebir olarak aynı görünüme sahip uzaylılar, dünyaya gelip temas kurduğunda, sıradan birhayat süren Lucie için işler giderek tuhaflaşmaya başlar. Bir yandan hayatındaki garipliklere bir anlambulmaya çalışan Lucie, bir yandan da insan ırkının yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu gerçeğiyleyüzleşecektir.

“Lucie, araştırma yaparken birkaç sene önce yazılmış ‘Esrarengiz Benzerlik' isimli bir makale buldu.Bu makale insanlarla aynı görünüme sahip uzaylılardan bahsediyordu. Fakat NASA bu makaleyigörmezden gelmişti.

Bu makalede yazanlar karşılaştığı genç çocuğun görünümüne tam olarak uyuyordu. Bu da onukorkutmaya başladı! Makalenin bir kısmı şöyle diyordu:

‘Uzaylılar dünyamızı yeni icatlarıyla istila edecekler. Bu yeni icatları sayesinde insanlarla aynı görünümesahip olabilecekler ama herhangi birinin değil! Var olan insanların görünümüne girecekler! Tabii kikalpleri yok fakat kalp atışlarının yerini tutan başka bir şeyleri olacak ve bu yüzden ölü bir insan gibisoğuk olacaklar…'”

Kapat