En Sevgili Süper Kahraman Rocio Bonilla

En Sevgili Süper Kahraman
Rocio Bonilla

%5 İNDİRİM
125,00 TL
118,75 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786057797162
839489
En Sevgili Süper Kahraman
En Sevgili Süper Kahraman
118.75

Kahraman olmak hiç bu kadar“sevgili” olmamıştı.

Yazıp resimlediği kitaplarla dünyada ve ülkemizde çok sevilensanatçı Rocio Bonilla'dan sevgi dolu ve çokrenkli bir hikâye.Bonilla, ödüllü sanatçı Oriol Malet'le bir araya geldiği yeniöyküsünde pek çok süper kahramanın yanı sıra çocukların ailelerindegördükleri süper güçleri, unutulmaz karakterlerle dolu çocuklukdünyasını resmediyor. Kitaplarla, hayallerle, doğayla ve hayvanlarlaiç içe renkli bir dünya kuruyor. Göz alıcı desenleri ve zengin görselanlatımıyla zihinlerde sayısız pencere açan kitap, sadece çocuklarındeğil, her yaştan okurun da kalbine dokunuyor. Dünyayı sevgiylekurtaranların ve yaşamın devam etmesini sağlayanların yanıbaşımızdaolabileceğini anımsatıyor...

Diego süper kahramanlardan büyülenen bir çocuktu. Onlarınkıyafetlerini giyer, dedesinin anlattığı hikâyeleri heyecanla dinlerdi.Daha fazla şey okuyabilmek için sık sık kitapçıya giderdi.

Herkesinsüper kahramanı farklı ve çok özeldi. Diego hepsine bayılıyordu, amaaralarından biri onun “en sevdiği”ydi: Mega Güç. Olağanüstügüçlerinin yanı sıra ilginç bir de özelliği vardı:

Diego'nun hepyakınındaydı...

Kapat