Yaşamın Gizli Şifreleri Emine Gardiyanoğlu

Yaşamın Gizli Şifreleri
Emine Gardiyanoğlu

%30 İNDİRİM
240,00 TL
168,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786256325753
979938
Yaşamın Gizli Şifreleri
Yaşamın Gizli Şifreleri
168.00

“HERKES GÖRMESİ GEREKTİĞİ GİBİ GÖRÜR!”


Bazen hayatımızda anlamlandıramadığımız olaylar meydana gelir, bazen sorunlar hep bizi buluyor sanırız. Oysa hayatımızda tesadüfe yer yoktur ve bir duygu varsa, orada görmeniz gereken bir işaret vardır.


Yürüdüğünüz sokak, oturduğunuz mahalle, ev, okuduğunuz okul, işyerinizin bulunduğu sokak, hayatınıza giren insanlar size hayatı daha iyi görebilmeniz için ama kalp gözüyle görebilmeniz için işaretler verir.


İşaretleri okuyabilenler, daha dengeli bir yaşam için en önemli adımı atmış olurlar. Sonrası ise yargılamamak, kınamamak, dedikodu yapmamak, olumsuz düşünmemekle devam eder. Kurulan ilişkiler ancak o zaman dengeye gelir.


Bu kitapta her yerde karşınıza çıkan işaretleri nasıl göreceğiniz ve okuyacağınız anlatılmaktadır.Eğer siz de:“Böyle insanlar neden hep beni buluyor?”“Bu olaylar neden hep benim başıma geliyor?”“Neden sık sık bu duruma düşüyorum?”“Onca yıl nasıl oldu da anlayamadım?”“Kendimi anlatmak için daha ne kadar uğraşacağım?”“Bu hep böyle mi devam edecek?”“Bunca şeyin benim başıma gelmesi tesadüf mü?” gibi sorular soruyor ve cevapları arıyorsanız, bu kitap size işaretleri nasıl göreceğinizi anlatacaktır.
Yaşamın gizli şifreleri, niyet edip yola çıkanlar, kalple görmeyi bilenler için açıkça ortadadır.

(Tanıtım Bülteninden)

Kapat