Elizabeth Frankenstein'ın Karanlık Düşüşü Kiersten White

Elizabeth Frankenstein'ın Karanlık Düşüşü
Kiersten White

%15 İNDİRİM
89,00 TL
75,65 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786258021691
908967
Elizabeth Frankenstein'ın Karanlık Düşüşü
Elizabeth Frankenstein'ın Karanlık Düşüşü
75.65

New York Tımes Çoksatanı Chıcago Halk Kütüphanesi Yılın En İyi Kitabı

Kendi hikâyesinde yan karakter gibi hissettirilen herkes için…

Elizabeth Lavenza haftalardır düzgün bir yemek yememiştir. İnce kolları "bakıcısının" açtığı yaralarla kaplıdır ve sokağa atılmanın eşiğindedir.Ta ki bir arkadaş dışında her şeye sahip, gülümsemeyen ve yalnız birçocuk olan Victor Frankenstein'ın evine getirilene kadar.

Küçük Elizabeth, Frankenstein Ailesi tarafından alınır; sıcak bir yatak, lezzetli yemekler ve en iyi ipekten elbiselerle ödüllendirilir. Victor onun sefaletten kaçışıdır ama yeni hayatının da bir bedeli vardır. Yıllar geçtikçe Elizabeth'in hayatta kalması, Victor'un tehlikeli öfkesini yönetmesine vene kadar korkutucu olursa olsun her hevesini yerine getirmesinebağlı hale gelir. Ancak Elizabeth'in kendisine biçilen kaderiyaşamaktan daha büyük planları vardır.

Frankenstein hikâyesini bir de mavi gözlerinin ve tatlı gülümsemesinin ardına gizlenmiş, ne pahasına olursa olsun hayatta kalmaya kararlıbir genç kızın, Elizabeth Lavenza'nın bakış açısındandinlemeye hazır mısınız?

"Delilik, saplantı ve cinayet iplikleriyle birlikte örülmüş güzel birkorku dokuması. Ustaca ve canavarca bir yeniden anlatım."
STEPHANIE GARBER, Caraval serisinin uluslararası çoksatan yazarı

"Vahşi, kurnaz karakterlerle ışıldıyor… kesinlikle sürükleyici."
ALEXANDRA BRACKEN, New York Times çoksatan yazarı

Kapat