İşgören Güçlendirme ve İş Doyumu Elbeyi Pelit

İşgören Güçlendirme ve İş Doyumu
Otel İşletmelerinde Bir Uygulama
Elbeyi Pelit

21,67 TL
Tükendi
9786053240716
793872
İşgören Güçlendirme ve İş Doyumu
İşgören Güçlendirme ve İş Doyumu Otel İşletmelerinde Bir Uygulama
Gece Kitaplığı
21.67

İlk insanın yaratıldığından bugüne, 46 kromozonuyla insanoğlu yerküreye damgasını vurmuştur. Ne gelişen teknoloji, ne dönüşen toplumsal yaşam, ne de başka gelişmeler insanın dünyadaki baskın konumunu önleyememiştir.

İşletme yönetiminde de, verimlilik, etkililik, kalite gibi temel hedeflere ulaşabilmenin en güvenilir yolu, yine insandan geçmektedir. Çünkü insan gücü, diğer üretim faktörlerine göre sonsuz diyebileceğimiz bir kapasiteyi ifade etmektedir. Bu kapasiteyi daha iyi ortaya çıkarmanın yolları sürekli araştırılmakta ve insanoğlu yeniden değerlendirilmektedir.

İşte Dr.Elbeyi PELİT işgören güçlendirme ve iş doyumu adlı bu çalışmasında, konuya ilişkin çok kıymetli bir katkı sağlamıştır. Geniş ve doyurucu kaynak taraması ve otel işletmeciliğindeki saha araştırması ile alana örnek olarak gösterilebilecek bir eser ortaya çıkarmıştır. Eser, örgütsel davranış konusundaki akademisyenler başta olmak üzere, uygulayıcılara, öğrencilere, araştırmacılara şiddetle tavsiye edilebilecek kalitede bir çalışmadır.
Yazara, akademik yaşamında yeni eserler vermesi ve başarılarının devamı dileklerimle…Kapat