Yiyerek Özgürleş Egenur Bakıner Yücebilgiç

Yiyerek Özgürleş
Öz Şefkat ve Öz Bakımı Merkezine Alan Yeni Bir Yaklaşım Sezgisel Yeme
Egenur Bakıner Yücebilgiç

%5 İNDİRİM
45,00 TL
42,75 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786528400151
907077
Yiyerek Özgürleş
Yiyerek Özgürleş Öz Şefkat ve Öz Bakımı Merkezine Alan Yeni Bir Yaklaşım Sezgisel Yeme
42.75

Yiyerek Özgürleş yemekle ilgili farklı bir anlayışa kapı açmak, yeme konusundaki zorluklarını anlamak, yemek yerken zihninde oluşan demir parmaklıkları ve yasakları kaldırıp özgürleşmek isteyen herkes için bir davet.

Diyet kültürüyle çevrelenmiş, bedeninizin sesini duyamadığınız, neyi ne kadar yiyeceğinizden emin olamadığınız, bedeninizi ve yiyecekleri düşman gibi görüp onlarla savaştığınız bu düzeni artık bırakmanızı diliyoruz. Yiyerek Özgürleş, sezgisel yeme ekseninde öz şefkat ve öz bakımı merkezine alarak yeni bir söylemde bulunuyor: Mükemmelin değil “yeterince iyi”nin hedeflendiği, dışsal kuralların değil bedeninizin ve zihninizin ihtiyaçlarının öne konulduğu, yiyeceklerle ve bedeninizle barışacağınız, belki yıllar sonra ilk defa yerken özgür hissedeceğiniz bir yaşam biçimine sizleri davet ediyor.

Klinik Psikolog Egenur Bakıner Yücebilgiç'in kaleme aldığı şefkat merkezli bu yaklaşımla, yıllarca kazananı olmamış bir savaşa ateşkes demeye, yemeklerden keyif almaya ve sonunda özgürleşmeye ne dersiniz?

Kapat