John Carter VII: Mars Askeri Edgar Rice Burroughs

John Carter VII: Mars Askeri
Edgar Rice Burroughs

%30 İNDİRİM
89,50 TL
62,65 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256407947
912292
John Carter VII: Mars Askeri
John Carter VII: Mars Askeri
62.65

John Carter VII: Mars Askeri

20. yüzyılın en popüler eserlerini hayata geçiren edgar rice burroughs’un bilimkurgu dünyasını tümüyle etkileyen klasiği “john carter” barsoom dizisi karşınızda!

7. kitap “mars askeri” ile hikâye, yeni kahramanları eşliğinde devam ediyor!

20. yüzyılın ilk “çok ama çok satan” bilimkurgu klasiği; sonraki kuşak tüm bilimkurgu yazarlarının anılarında büyük yeri olan, etkisi Star Wars dünyasından Avatar filmine kadar her bilimkurgu yapıtında hissedilen, eşsiz bir gezegenlerarası macera dizisi...

Mars'ın, bu savaşçı kızıl gezegenin coğrafyasında, yepyeni bir karakter karşımıza çıkıyor: Hastorlu Hadron! Mars'ın bu cesur ve zeki askeri, savaşçılığının getirdiği becerileri sayesinde, başına gelen ölümcül maceraların arasından paçayı kurtarırken karşımıza çıkıyor.

Hadron'un, görev bilinciyle olduğu kadar yüreğinin ıstırabıyla da atıldığı zorlu bir yolculukta, Barsoom dünyası, hırsın ve kibrin aşkı yenip yok ettiği bu hikâyeye tanık oluyor. Hadron da cesareti ve dehasıyla bu kızıl gezegenin önde gelen kahramanlarından biri olarak hafızamıza kazınıyor.

Bütün bu zorlu maceranın arasında ise alışılmadık, etkileyici ve savaşçı bir kadın, aşkın ve fedakarlığın tanımını baştan yazıyor.

11 kitaplık bu devasa dünyanın 7. kitabı, her zamanki aksiyon dolu hızıyla okuyucuyu içine alıyor ve Barsoom dünyasına dair meraklarımızı giderirken, zihinlerimizde pek çok soru işareti de bırakıyor.

Sizlere keyifli okumalar diliyoruz...

Kapat