Duyguların Doğası Thibaut Meurisse

Duyguların Doğası
Olumsuzluğun Üstesinden Gelmek ve Duyguları Daha İyi Yönetmek İçin Uygulamalı Kılavuz
Thibaut Meurisse

%20 İNDİRİM
139,00 TL
111,20 TL
9786057388964
907123
Duyguların Doğası
Duyguların Doğası Olumsuzluğun Üstesinden Gelmek ve Duyguları Daha İyi Yönetmek İçin Uygulamalı Kılavuz
111.20

Pek çok açıdan duygularımız kurtulmamız gereken çetrefilli meseleler olarak görülür. Bazen onların ağırlığı altında eziliriz, bazense bitmeyen bir savaşa sürükleniriz. Ancak duyguların ne olduğuna, nasıl oluştuklarına, rollerine ve hayatımızı nasıl etkilediklerine baktığımızda onları yönetmekte ustalaşırız. Çünkü duygularımız bize bir şeyler anlatır ve onların lisanını anlamak için onlara usta gözlerle bakmak gerekir.

Olumsuz duygularla başa çıkmakta zorlanıyorsanız, duyguların çalışma mekanizmasını kişisel gelişiminiz için bir araç olarak nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız bu kitap tam size göre.

Dünya çapında çoksatan yazar Thibaut Meurisse, Duyguların Doğası kitabında sizi duygularınızın doğasını anlamaya davet ediyor. Bedeninizi, düşüncelerinizi, kelimelerinizi kullanarak duygularınızı nasıl yönetebileceğinizin, kırgınlık, öfke, korku, erteleme ve depresyondan kurtulmak için duygularınızdan nasıl rehberlik alabileceğinizin sihirli formülünü sunuyor. Tatmin dolu ve daha hafif bir yaşam için adım adım ilerleyen çalışma metoduyla, duyguların daha önce hiç fark etmediğiniz özelliklerini ve gücünü keşfedecek, kontrolü tekrar ele geçireceksiniz.

Siz duygularınız değilsiniz. Duygular gelir geçer ve siz hâlâ neyseniz osunuzdur!

Kapat