Ölüm ve Hüküm - Brunetti Serisi - 04 Donna Leon

Ölüm ve Hüküm - Brunetti Serisi - 04
Bir Venedik Polisiyesi
Donna Leon

%20 İNDİRİM
100,00 TL
80,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786057171443
913212
Ölüm ve Hüküm - Brunetti Serisi - 04
Ölüm ve Hüküm - Brunetti Serisi - 04 Bir Venedik Polisiyesi
80.00

BİR VENEDİK POLİSİYESİ: COMMISSARIO BRUNETTI SERİSİ

 

İtalya’nın Dolomit Dağları’nda kaza geçiren bir kamyonun kasasında herkesi şaşırtan bir yük olduğu keşfedilir. Aynı zamanda uluslararası çalışan ünlü bir avukat Venedik’te bir trende ölü bulunur. Bu iki trajik olay arasında bir bağlantı olabilir mi?

Commissario Brunetti soruşturmada derinlere indikçe kendini büyük bir suç ağının merkezinde duran bir Venedik barında bulur fakat emniyet güçleri harekete geçene kadar vahşi bir cinayet daha işlenir.

“Venedik neyse Donna Leon da o…”

The Sunday Times

“İyi bir polisiyenin özlemini çekenler için Donna Leon tam da aradıkları ideal bir yazar olacaktır.”

The New York Times Book Review

Yazar Hakkında

Donna Leon

1942 New Jersey doğumlu yazar Donna Leon 1965 yılından beri ABD dışında yaşamaktadır. Roma’da turist rehberi, Londra’da editör olarak çalışmış olan yazar ayrıca İsviçre, İran, Çin ve Suudi Arabistan’daki Amerikan okullarında ders vermiştir. Yazmış olduğu Commissario Brunetti serisi dünyada oldukça popülerdir ve en iyi polisiye serilerden biri kabul edilmektedir. Donna Leon The Times tarafından en iyi 50 polisiye yazarından biri seçilmiş, kitapları otuz beş dile çevrilmiştir. Yazar şimdilerde İsviçre’de yaşıyor olsa da yıllarca İtalya’da yaşamıştır ve sık sık Venedik’i ziyaret etmektedir.

Kapat