Doğurganlığın Sorumluluğunu Üstlenmek Toni Weschler

Doğurganlığın Sorumluluğunu Üstlenmek
Doğal Doğum Kontrolü, Hamileliğe Erişme ve Üreme Sağlığına Dair Eksiksiz Bir Kılavuz
Toni Weschler

%20 İNDİRİM
143,00 TL
114,40 TL
Tükendi
9786059397728
823159
Doğurganlığın Sorumluluğunu Üstlenmek
Doğurganlığın Sorumluluğunu Üstlenmek Doğal Doğum Kontrolü, Hamileliğe Erişme ve Üreme Sağlığına Dair Eksiksiz Bir Kılavuz
114.40

Şu anki doğum kontrol yönteminizden memnun değil misiniz? Veya bebek sahibi olma arayışında moraliniz mi bozuldu? Döngünüzün çeşitli zamanlarında kafa karıştırıcı işaretler ve belirtiler mi tecrübe ediyorsunuz? Bu paha biçilmez kaynak kendi bedeniniz hakkında inanılmaz bir içgörü kazanmanızın yanında aklınızdaki soruların cevabını sağlıyor.

Doğurganlığın Sorumluluğunu Üstlenmek abartısız yüz binlerce kadının hamileliği doğal yolla önlemesine, hamile kalma ihtimallerini yükseltmelerine ya da basitçe jinekoloji ve üreme sağlığı konularında daha iyi bir kontrol sağlamalarına yardımcı oldu. Toni Weschler insanı güçlendiren Doğurganlık Bilinci Yöntemini (DBY) etraflıca açıklıyor. Bu yöntemle günde sadece birkaç dakika içinde:

• Kimyasallar ya da araçlar olmadan hayli etkili ve doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış doğum kontrolünün keyfini çıkarın.

• Hamile kalma şansınızı, doktora gitmeden ya da ileri teknoloji invaziv seçeneklere başvurmadan önce azami seviyeye çıkarın.

• Hamileliğe erişiminizdeki engelleri hızlıca belirleyerek fertilite tedavinizi hızlandırın.

• Jinekolojik ve cinsel sağlığınız hakkında gerçek bir anlayış ve kontrol kazanın.

Kapat