Dijital Kale %20 indirimli Dan Brown

Dijital Kale
Dan Brown

%20 İNDİRİM
14,00 TL
11,20 TL
Tükendi
9789752111653
507404
Dijital Kale
Dijital Kale
11.20

Ulusal Güvenlik Teşkilatı dünyanın kaderini değiştirecek ve dijital ortamdaki tüm şifreli metinleri bilecek özel bir bilgisayar üretir. Ne var ki, günün birinde bu özel bilgisayar karşılaştığı esrarengiz bir şifreyi çözemez. Ve kriptoloji uzmanı, zeki ve güzel Susan Fletcher göreve çağrılır. Genç kadın korkunç bir gerçekle yüzleşir. Silahlarla ya da bombalarla değil, Amerika Birleşik Devletleri'nin en güçlü haber alma örgütü olan Ulusal Güvenlik Teşkilatı çözülemez bir şifreyle rehin alınmıştır.Sırlar ve yalanlar fırtınasına yakalanan Fletcher inandığı teşkilatı kurtarma savaşı verir. Dörtbir yandan ihanete uğrayan güzel kadın yalnızca ülkesini değil, kendi canını ve sevdiği erkeği de kurtarmaya çalışır...

0 okumaya değer Her ne kadar \"Melekler ve Şeytanlar\" kitabı kadar iyi olmasa da ben oldukça beğendim. Diğer Dan Brown kitaplarında olduğu gibi bunda da bolca aksiyon ve gizem var. Teknik bilgilerin verildiği kısımlar dışında oldukça akıcı ve anlaşılır. Okumaya değer.
0 Kitapta Verilen Şifre Dan Brown Dijital Kale Kitabının sonun da okuyucunun çözmesi için basit bir şifre hazırlamış, ama kitabı okuyan arkadaşların sayfanın sonlarında hazırlanmış şifreden haberi yok,yada çözememiş.
Kapat