Deniz Tanrıçası - Tanrıça Serisi 1 %25 indirimli P. C. Cast

Deniz Tanrıçası - Tanrıça Serisi 1
P. C. Cast

%20 İNDİRİM
299,00 TL
239,20 TL
Tükendi
9786054263622
461275
Deniz Tanrıçası - Tanrıça Serisi 1
Deniz Tanrıçası - Tanrıça Serisi 1
239.20

"Kim bir tanrıça olmak istemez ki?... Buradaki ilginç aşk hikayeleri keskin karakterler ve zekice diyaloglarla dolu."

- Romantic Times

25. doğum gününü dairesinde tek başına geçiren Hava Kuvvetleri Teğmeni Chiristine Canady tek bir dilek diler: Hayatında birazcık sihir olmasını... Biraz fazlaca şampanya içtikten sonra, bir çılgınlak yapar ve bir tanrıça çağırma ritüeli düzenler. Hayatının daha az sıradan olacağını ummaktadır, ama büyünün gerçekten de işe yarayacağını hiç düşünmemiştir!

"Deniz Tanrıçası kesinlikle bu zamana kadar okuduğum en farklı fantastik romans. Başından sonuna kadar, süprizlerin hiç sonu yok. Kitapları o kadar keskin ki bir çocuk gibi imkansızca inanma payı bırakıyor. Çok sevdim!

- Sharon Sala

"Fantastik tutkunlarının büyük zevk alacağı bir kitap."

- Christopher Moore

"Aksiyon dolu, eğlenceli, fantastik bir eser. P.C. Cast klasik fantastik öğeleri unutamayacağınız bir hikaye içinde işlemiş. Kesinlikle tavsiye ediyorum."

- K.D. Wentworth

"Eğlenceli, seksi... ilginç diyaloglar var. İyinin kötüye, modern kolaylıkların eski kültüre karşı savaşında bir parça Güzel ve Çirkin'i andıran bu seri sizi büyüleyici bir fantastik dünyaya taşıyacak."

- Romance Reviewer

0 beğenmedimm ya ben kitap okumayı çok severim 1veya 2 günde bitiriim ama bu kitabın basında kaldım okumak gelmiyor içimden bu kitabı betimlemesi yok ayrıca gözümde canlandıramıyorum hiçbir şeyi resmen düz yazı ile yazılmış!!! gece evi serisi gibi akıcı değil
Kapat