Demir Zincir - Son Saatler İkinci Kitap (Ciltli) Cassandra Clare

Demir Zincir - Son Saatler İkinci Kitap (Ciltli)
Cassandra Clare

%25 İNDİRİM
195,00 TL
146,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786053047360
909435
Demir Zincir - Son Saatler İkinci Kitap (Ciltli)
Demir Zincir - Son Saatler İkinci Kitap (Ciltli)
146.25

Gölge Avcıları romanlarıyla 50 milyon okura ulaşan ve birçok dilde okunan New York Timesve USA TODAY çoksatarı Cassandra Clare yeni nesil Gölge Avcılarını anlattığı ve suların hiç durulmadığı “Son Saatler” serisinin ikinci romanıyla dönüyor. Tehlike ve romantizm dolu Demir Zincir'de Gölge Avcıları, Londra'da bir katilin peşinde.

Cordelia Carstairs istediği her şeye sahip görünüyor. Hep sevdiği James Herondale ile nişanlandı; Londra'da en yakın arkadaşı Lucie ile yeni bir hayatı var ve efsanevi bir kahraman kılıcı olan Cortana'yı taşıyor.

Ama işin aslı çok daha farklı. Cordelia'nın evliliği bir yalan, sadece adına leke gelmemesi için hazırlanmış bir oyun ve James hâlâ Grace Blackthorn'a âşık. Dokunduğunda Cortana elini yakıyor. Ve bir seri katil, Londra'daki Gölge Avcıları'nı hedef alıp saldırılarının ardından iz bırakmadan ortadan kayboluyor.

Cordelia, James ve Lucie şehrin en tehlikeli sokaklarında katilin izini sürmek zorunda. Ve bu sırada her birinin şok edici sırları var: Lucie ölüleri kaldırmaya çalışıyor, Cordelia gizemli bir güce tehlikeli bir bağlılık yemini etti ve James aradıkları katilin bizzat kendisi olabilir.

Kapat