9789944357791
872278
Bana "Sen" De
Bana "Sen" De
35.00

Zafer her zaman en şık haliyledir. Maharet, kaybedişte bir zarafet oluşturmaktır. Öyle ki ne kadar güzel seversen, o kadar güzel kaybedersin. Şu da bir gerçek; ne kadar yükseğe çıkarsan, düşüşün o denli sert olur. Hatta ne kadar akıllı uslu davranırsan o kadar deliliğe yatarsın. En fenası da pozitif ihtimallere öyle bir bağlanırsın ki an gelip imkansıza düştüğünde bile saf bir tebessümle "Olacak," dersin. Bundan da beteri, gerçeği cam gibi net gördüğünde, yitirdiğin zaman için dövünürsün.

Dövünme!

Aynı hikayeyi bir kez daha ve gözlerin daha bir kapalı yaşayacaksın. Aynı tepelere yine çıkacak aynı kuyulara yine düşeceksin. Kendini Sisifos gibi bir aşağı bir yukarı inip çıkarken görmekten sıkılmış, kendinin ve yaşadıklarının tam farkında olarak ilişkilerini düzeltmek ya da temizlemek isteyenlerin kitabı, şu an size bakıyor. Sevginin, aşkın, ilişkilerin —bu- dünyasına hoş geldiniz.

Kadın erkek ilişkileri üzerine yazılmış bir kişisel gelişim kitabıdır.
Kitap, günümüzde özellikle genç nüfusun merak edip ilgi gösterdiği konuları kapsamaktadır:
Aşk, sevgi, ayrılıklar, aşk acısı, evlilik, aldatma…
Zafer benliğini terbiye etmektir.
Başarı o terbiyeyi korumaktır.
Zafer kazanmak haz verir ve her haz, kısa zamanda sindirilir. Yüksek enerjilidir ama kısa ömürlüdür. Başarı ise etkindir, uzun vadeli mutluluk sağlar.
Uyanık olmak başka, uyanmış olmak başkadır. İlki kötülüğün ezberlenmiş haliyken, ikincisi sevginin öğrenilmiş şeklidir.

Kapat