9786057376657
937419
Kuzgunlar
Kuzgunlar
108.00

Kappa Rho Nu, Westerly Üniversitesi kampüsünün en seçkin kızlar birliğidir. Partileri dillere destan ve bağış toplama geceleri, kampüsün en ses getiren etkinliğidir. Ancak lüks ve gösterişle örülü hayatlarının ardında kız kardeşlerin, Kuzgunlar'ın bir sırrı vardır: Onlar, köklü bir cadı meclisinin üyeleridir.


Oldukça sıradan bir hayatı olan ve bir cadı olduğunu bilmeyen Vivi Devereaux, Kuzgun adayı olduğunda kız kardeşliğin bir parçası olmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Vivi için bu, yıllardır aradığı aidiyet duygusuna sahip olma fırsatıdır.


Scarlett Winter ise bir cadı olduğunu her zaman biliyordur ve hayatı boyunca tek bir şey için hazırlanmıştır: güçlü bir cadı olmak. Scarlett için Kappa Rho Nu'nun başkanı olmak annesinin imkansız beklentilerini karşılamak için tek şansıdır. Ama geçmişinden gelen ve kalbinin en derinliklerinde taşıdığı sır ortaya çıkarsa her şeyini kaybedebilir.


Kabul töreninden önce bir arada çalışmak üzere eşleşen Vivi ve Scarlett, çok geçmeden kendilerini yeminlerin çiğnendiği, ihanetlerin korkunç kayıplara yol açtığı karanlık bir dünyada bulacaklar.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat