Da Vinci'nin Darphanesi İbrahim Bakırhan

Da Vinci'nin Darphanesi
İbrahim Bakırhan

%25 İNDİRİM
127,00 TL
95,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9789751043078
898644
Da Vinci'nin Darphanesi
Da Vinci'nin Darphanesi
95.25

“Sıra dışı bir kalpazanlık serüveni.”
Giancarlo, “Hedef üretim 10 milyon liret!” dediğinde, Alberto aldığı emre istinaden “Tamam patron” diyerek ivediliklemakinelerin başına geçti. Makineler, aynı bir köstekli saatin mekanizması gibi takır takır çalışıyordu. Çıkan seslerGiancarlo için adeta büyülü bir terapi gibiydi. Oturduğu koltukta gözlerini kapatarak kendisine kısa bir mola verdi vezihninde çalmaya başlayan orkestraya konsantre oldu…
İtalya Merkez Bankası darphane çalışanı Giancarlo'nun macera dolu hayat hikâyesi…
Giancarlo Machiavelli, yetimlik ve öksüzlükten gelen yaşam mücadelesi, tehlikeli ancak bir o kadar dâhice planlanankalpazanlık girişimi ve hayran kalacağınız zekâsı sayesinde kendisi gibi birçok insanın hayata tutunmasını sağlıyor.
Bakırhan'ın benzersiz kaleminden satırlara, nabzı yüksek aksiyon sahneleri ile birlikte mafyanın, emniyetin, din ve devletbüyüklerinin de dahil olduğu koca bir kaos dökülüyor. Yaşanan tüm bu karmaşa, olay akışı ve ustaca işlenmiş sürükleyicikurgunun sonunda ise sizleri, hayrete düşürecek bir final bekliyor.
İbrahim Bakırhan'ın, çok sevilen kitabı Kimsesizler Adası'nın ardından, bir solukta okuyup bitireceğiniz Da Vinci'ninDarphanesi ile İtalya tarihinde çıkacağınız eşsiz bir yolculuğa hazır olun!

Kapat