Senden Geriye Kalan Colleen Hoover

Senden Geriye Kalan
Colleen Hoover

%5 İNDİRİM
178,50 TL
169,58 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254143489
912820
Senden Geriye Kalan
Senden Geriye Kalan
169.58

Senden Geriye Kalan
Colleen Hoover

New York Times çoksatan yazarı Colleen Hoover'dan
muhteşem bir roman daha...

Bu yürek parçalayıcı ama umut dolu hikâyede talihsiz genç bir anne kefaretini ödemek için yeni bir şans arıyor.

Trajik bir hata yüzünden beş yıl hapis yatan Kenna Rowan, dört yaşındaki kızıyla yeniden bir araya gelme umuduyla her şeyin yanlış gittiği o kasabaya geri döner. Ancak Kenna'nın yaktığı köprüleriyeniden inşa etmek imkânsızdır. Kenna kendini kanıtlamak için ne kadar uğraşırsa uğraşsın, kızının hayatındaki herkes, onu dışlamaya kararlıdır.

Ona kapıları tamamen kapatmayan tek kişi, yerel bar sahibi ve Kenna'nın kızıyla geriye kalan bağlardan biri olan Ledger Ward'dur. Ancak Ledger'ın yavaş yavaş Kenna'nın hayatının önemli bir parçası hâline geldiğini öğrenen biri olursa ikisi de kendileri için önemli olan herkesin güvenini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaktır. İkili, etraflarını saran tüm bu umutsuzluğa rağmen aralarındaki büyük etkileşimden kaçamazlar, ancak aşkları büyüdükçe risk de artar. Ne var ki her şeyden önce Kenna, umutla ve iyileşmeyle dolu bir gelecek inşa etmek için geçmişindeki hataları affetmenin bir yolunu bulmalıdır.

"Duygu dolu ve muhteşem olay örgüsüyle kalbe dokunan bir hikâye."
-New York Post

"Hoover, keder ve suçluluk duygusunun derinliklerine inerek büyük bir sevgiyle savaşan karakterler için çok yönlü bir kefaret hikâyesi yaratıyor. Hayranlarını hüzünlendirecek, onları hayal kırıklığına uğratmayacak yeni bir yolculuk daha."
-Publishers Weekly

Kapat