Çocuk Klasikleri 4 Kitap Takım

Çocuk Klasikleri 4 Kitap Takım

%45 İNDİRİM
120,00 TL
66,00 TL
Tükendi
20032020
823755
Çocuk Klasikleri 4 Kitap Takım
Çocuk Klasikleri 4 Kitap Takım
66.00

1) Bir Noel Şarkısı

Ünlü yazar Charles Dickens bu klasikleşmiş eserinde; hiçbir zaman baştan başlamak için geç olmadığını, merhametli ve yardımsever olmanın önemini sarsıcı bir öyküyle anlatıyor.

2) 80 Günde Devri Alem

Phileas Fogg, kimsenin hakkında bir şey bilmediği, zengin ve kibar bir İngiliz beyefendisidir. Bir gün, üyesi olduğu Reform Kulübü’nde, gerçekleştirilmesi imkânsız gibi görünen bir konuda iddiaya girer: Dünyanın çevresini 80 günde dolaşacaktır. Fogg tek bir aksilikle her şeyini kaybedebileceği bu seyahate uşağıyla birlikte çıkar. Onlarca farklı ülkede başına geleceklerdense habersizdir.

3) Pinokyo

Pinokyo, neşeli ve macera dolu olduğu kadar dokunaklı bir öyküdür. Ahşap Ustası Geppetto'nun konuşan bir odun parçasından yaptığı ve Pinokyo adını verdiği kukla, gerçek bir çocuk olmayı hayal eder. Fakat dizginlenemez merakı, yalancılığı ve bencilliği onu sürekli zor duruma sokar. Mucizeler Tarlası’ndan, tembel çocukların eşeklere dönüştüğü topraklara kadar Pinokyo’nun bütün yolculuğu hatalar, inatlar ve tehlikelerle dolu geçer.

4) Orman Kitabı

İnsan ve hayvan arasındaki dostluk üzerine yazılan bu klasikleşmiş roman sizi benzersiz bir dünyaya alıp götürürken, hayvanlar âleminin iyi kalpli karakterleri içinizi ısıtacak.

Kapat