Çizgilerle Satış Sanatında Ustalık Sırları %25 indirimli Tom Hopkins

Çizgilerle Satış Sanatında Ustalık Sırları
Tom Hopkins

%20 İNDİRİM
30,00 TL
24,00 TL
Tükendi
9786055381813
594704
Çizgilerle Satış Sanatında Ustalık Sırları
Çizgilerle Satış Sanatında Ustalık Sırları
24.00

Gelişiminize sizden başka kimse engel olamaz. Daha fazla kazanmak istiyorsanız, daha çok öğrenmek zorundasınız.

Eğer işiniz insanları sattığınız ürünü ya da sunduğunuz hizmeti satın almaya veya aklınızdaki fikre yatırım yapmaya ikna etmekle ilgiliyse bu kitap tam size göre. Satış Sanatında Ustalık Sırları, insanların size “evet” demesi için gerekli stratejileri anlatıyor. Her ne kadar “ne söylediğiniz değil, nasıl söylediğiniz önemlidir” sözünde gerçeklik payı olsa da, bu kitabı okuduktan sonra başarılı bir satışçı olmak için neyi, ne zaman ve nasıl söylemeniz gerektiğini tam anlamıyla öğreneceksiniz.

Başarmak için izlemeniz gereken yol başkaları tarafından denenmiş ve sizin kullanımınıza sunulmuşsa, başarısızlık bir seçenek olmaktan çıkmış demektir. Satışla uğraşıyor olalım ya da olmayalım, zaman zaman birilerini bir şeylere ikna etmemiz gerekiyor. Sahada denenmiş ve başarısı kanıtlanmış satış teknikleri sunan bu kitap, hem iş yaşantınızı hem de yakınlarınızla ilişkilerinizi şekillendirecek ve ikna başarınızı kayda değer oranda geliştirip hayatınıza yeni bir heyecan katacak.

Kendini iyi pazarlayabilen insanlar başarının kapılarını kolayca aralarlar ve Satış Sanatında Ustalık Sırları da bunu nasıl yapabileceğinizi size gösterecek ve bu kitabı elinizin altından asla ayırmayacaksınız.

Kapat