Çıplak Gerçekler %25 indirimli Liliana Hart

Çıplak Gerçekler
Liliana Hart

%25 İNDİRİM
0,00 TL
0,00 TL
Tükendi
9786053484004
584343
Çıplak Gerçekler
Çıplak Gerçekler
0.00

Gerçeğin fısıltıları, kulakları sağır edenhaykırışlara dönüşürse...

Adli tıp uzmanı J. J. Graves ölümle burun buruna geldiği kasabaya, olayın üzerinden birkaç ay geçtikten sonra geri döner.Birbiri ardına sıralanacak cinayetler de adeta onun dönüşünü
bekliyor gibidir. Jaye, kasabaya adımını atar atmaz, ucu nefret örgütleri ve kasabanın üstü örtülü sırlarına uzanan, tüyler ürpertici cinayetler zinciriyle yüz yüze gelir. Bir yandan işkence edilerek öldürülmüş kurbanlar, diğer yandan ailesiyle ilgili öğrendiğigerçeklerle sarsılan Jaye, sonuca giden yolda engelleretakılmadan yürümeyi başarabilecek midir?

“Çıplak Gerçekler beklenmedik sürprizlerle dolu bir roman. Hikâye geliştikçe ne olacağını tahmin ettiğiniz her an yanıldığınızı fark ediyorsunuz. Nereye varacağı anlaşılmayan, heyecan yüklü bir kitap!”

- Book Addict

“Entrika dolu bir seri…Karakterler arasındaki gerçekçi diyaloglar, keyifli bir okuma deneyimi sunuyor ve seri okur üzerinde adeta bağımlılık yaratıyor!”

- Kirkus Reviews

“Liliana Hart, Çıplak Sırlar'ın ardından serinin ikinci kitabı Çıplak Gerçekler'de de yine başarılı bir iş çıkarmış. Sonunu asla tahmin edemeyeceğiniz, sürükleyici bir roman.”

- Amazon

“Romantik gerilim türünü seviyorsanız,bu kitap tam size göre.”

- Texas Service Life

Kapat