Çilekeş Kardeşler Agah Ensar Can

Çilekeş Kardeşler
Agah Ensar Can

%30 İNDİRİM
69,50 TL
48,65 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786257599467
908501
Çilekeş Kardeşler
Çilekeş Kardeşler
48.65

Biri top peşinde koşar, diğeri peşinde koştuklarını yazar. Kimine göre milyarlık dünyada sıradan iki nokta, kimine göreyse bir çifti aile yapan iki hayta.

Küçüklükten beri hep çok zekilerdi. Hatta hiç küçük olmamışlardı. Büyümüş de küçülmüş lafının iki bedene bölünmüş hâliydiler. Akranları agu bugu diye etrafta gezerken onlar Aganta Burina Burinata'yı çoktan sökmüş, sol yanına Halikarnas Balıkçısı'nı yapıştırmışlardı. Yeri geldi aralarında bir tanecik fark olsun diye biri basketbol oynamayı bıraktı ama yine de denge değişmedi, aynı boydalardı.

Sohbet edeceklerse iki lafın direkt boynunu kırarlardı, belini kırarak acı çektirmeye gönülleri razı gelmezdi. Her şeyden önce sırt sırta verdiklerinde kendilerinden eminlerdi. Hatta zamanında küçük dağların yaratılış kadrosunda bulunduklarına dair iddialar bile ortaya atılmıştı ama yaşları bu iddiaları çürüttü. Sadece kardeş değillerdi. Aynı zamanda ikizlerdi. Birbirleri için varlardı. Çünkü ikizler birbirinin aynasıydı.

Fihrist Kitap olarak, Agâh Ensar Can'ın keyifli, muzip ve yediden yetmişe her okuyucunun aile sıcaklığını hissedeceği bu samimi romanını sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Keyif dolu okumalar dileriz.

Kapat