Çiftlik Joanne Ramos

Çiftlik
Joanne Ramos

%35 İNDİRİM
208,00 TL
135,20 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258401158
904379
Çiftlik
Çiftlik
135.20

“Hem sert hem de dokunaklı, doludizgin bir roman.” –Madeline Miller,Ben, Kirke'nin yazarı

“O kadar gerçekçi ki tüyler ürpertiyor.” –SophieMackintosh,Su Kürü'nün yazarı

Hudson Vadisi'nde tüm imkânlara sahip, ihtişamlı bir inziva yeri bulunur: organik yemekler, özel spor eğitmenleri, günlük masajlar – hepsi de ücretsiz. Aslına bakılırsa bu lüks yerde birkaç mevsim geçirirseniz, aklınıza hayalinize sığmayacak kadar büyük bir ödeme bile alıyorsunuz. Peki karşılığında? Dokuz ay boyunca Çiftlik'e aitsiniz. Araziden ayrılmanız yasak; her bir hareketiniz gözetim altında. Kendinizi olağanüstü varlıklı müşterileriniz için kusursuz bebeği üretmenin yorucu görevine adadığınızda, eski hayatınız size unutulmaya yüz tutmuş bir rüya gibi gelecek.

Filipinler'den gelen bir göçmen ve aynı zamanda maddi sıkıntılar çeken bekâr bir anne olan Jane, Çiftlik'teki son derece rekabetçi taşıyıcı annelik seçimi sürecini geçtiği için çok heyecanlıydı. Fakat şimdi hamile, kırılgan ve kendi kızının iyiliği için endişeye kapılmış olan Jane dışarıdaki hayatına dönmek için can atmaktaydı. Ancak Çiftlik'ten ayrılması mümkün değildi, yoksa doğumda alacağı ve hayatını değiştirecek ödemeyi kaybedecek hatta daha büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaktı.

Hüzünlü, sürükleyici ve etkileyiciÇiftlikannelik, para ve erdem hakkındaki düşüncelerimizi en uç noktalara kadar iterek kadınların kendilerinin ve sevdiklerinin geleceğini sağlama almak için gözden çıkarabilecekleri hakkında kritik sorular soruyor.

Kapat