Gece Acıkması ve Diğer Hikayeler Cem Özüduru

Gece Acıkması ve Diğer Hikayeler
Cem Özüduru

%30 İNDİRİM
42,00 TL
29,40 TL
Temin süresi 5 gündür.
Gece Acıkması ve Diğer Hikayeler
Gece Acıkması ve Diğer Hikayeler
Marmara Çizgi
29.40

Beyninizi kemiren, tüylerinizi ürperten ama bir yandan da merakınızı okşayıp sizi kıskacına alarak kendisine çeken bazıhisler vardır. Gece loş bir sokakta köşeyi dönerken karşınıza ne çıkacağını bilememenin tedirginliği; güne dair içinizdekalanların, uyku öncesi gözlerinizi kapattığınızda alevlenen, boğulmuş öfkesi; hiç tanımadığınız insanların kulağınızaçalınmış hazin trajedilerinin bilincinizin derinlerinde yankılandırdığı dehşet…

Bu kapağın ardındaki sayfalar, CemÖzüduru'nun en beklenmedik anlarda insanın kafasında dönmeye başlayan bu hislerin cazibesiyle yazıp çizdiği hikâyeleriiçeriyor.

Profesyonel kariyerine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi'nde öğrenciyken başlayan Cem Özüduru, bugüne kadaryayımlanmış dört çizgi roman albümünün (Zombistan 2008, Şafak Ayazı 2010, Bir Zamanlar Sahalarda 2015, Perihan2017) yanında pek çok senaryo (Baskın 2015, Housewife 2017, Börü 2018) ve kısa hikâyeye de imza atmış, Perihan kitabısinemaya uyarlanmıştır. Bir sonraki kitabını çizip senaryosunu yazarken bir yandan da televizyon dizilerinde ve sinemafilmlerinde yönetmenlik (Börü 2018, Yeni Hayat 2020) yapmaktadır.Marmara Çizgi, sanatçı odaklı yeni Solo dizisinin ilk kitabını gururla sunar.

Kapat