Daisy Mason Nerede? Cara Hunter

Daisy Mason Nerede?
Cara Hunter

%35 İNDİRİM
299,00 TL
194,35 TL
Tükendi
9786258043730
935999
Daisy Mason Nerede?
Daisy Mason Nerede?
194.35

On olaydan dokuzunda suçlu, kurbanın tanıdığı biridir. Bu, içlerinden birinin yalan söylediği anlamına geliyor.


Mason ailesinin bahçesindeki partide her şey harikaydı, ta ki ailenin sekiz yaşındaki kızı Daisy Mason'ın kaybolduğu anlaşılana kadar. Küçük kız partiden bir anda kaybolur, hiçbir görgü tanığına rastlanmaz. Olayı soruşturan Adam Fawley için bu durum, Daisy'nin ailesi kadar garip değildir. Görünüşüne takıntılı bir anne, gözü her daim dışarıda bir baba ve içine kapanık bir kardeş... Tüm bu aile üyeleri Daisy'nin bulunmasını kolaylaştıracak yerde davayı daha da karanlık sırlarla doldurur.


Kimsenin bir şey bilmediği ve görmediği olayda iz süren Dedektif Adam Fawley ve ekibinin ellerinde, Daisy'yi bulmaya çalışırken sadece bu tuhaf ailenin söyledikleri vardır. Herkesin bir sırrının olduğu bu evde Adam Fawley kime güvenecektir?"Cara Hunter, takdire şayan bir hâkimiyet ve artan gerilim ile bir profesyonel gibi yazıyor."


―The Times (Londra)


“Hunter, gerilim yaratma ve okuyucunun sonuna kadar tahminde bulunmasını sağlama konusunda ustaca bir iş çıkarıyor.”—Publishers Weekly“İyi yazılmış bu psikolojik drama, sonuna kadar sizi tahminde bulunmaya devam ettirecek.”—Book Reporter(Tanıtım Bülteninden)


Kapat