Hawaii Günlükleri-2 Büşra Mavi Coşgun

Hawaii Günlükleri-2
Büşra Mavi Coşgun

%35 İNDİRİM
115,00 TL
74,75 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258446494
913102
Hawaii Günlükleri-2
Hawaii Günlükleri-2
74.75

“Kolay olan değildi aradığım ve bu dünyaya kolayı yaşamak için gelmemiştim. Korkusuz değildim ama korkuyla da yaşamıyordum. Tek derdim kendime yakınlaşmaktı, başardım. Zannettim ki bitecek, anladım ki yeni başladı…

Tam olarak üç ayda bambaşka biri oldum. Pele, teşekkür ederim. Kabuklarımı soydun, kalbimi açtın, korkularımı aldın, yüreğimin ateşini yaktın ve ayaklarımı yere bastın. Beni sen çağırdın ve sen uğurladın. Pele... Sana minnettarım. Bana şifa verdin. Ve bu şifayı dağıtmamı söyledin. Sen ne söylediysen yaptım. Kalbimde sana dağ kadar yer açtım. Sana nasıl teşekkür edeyim ben Pele? ‘Yak!’ diyorsun. Yakacağım. Ne kadar ışığım varsa içimde; mum gibi önce kendimi yakacak, sonra etrafımı aydınlatacağım.”

 

Büşra Mavi Coşgun dünyanın bir ucunda, Hawaii’de geçirdiği inanılmaz dönüşüm hikâyesini samimiyetle anlatmaya devam ediyor. Hawaii Günlükleri-2 her satırında, her sayfasında düşlerinizin peşinden yürüme, kendi hayat serüveninizin kahramanı olma cesareti aşılıyor.

Her günlük sayfasının sonunda verilen QR kodlarla, yaşananlara dair fotoğraf ve videoları görme şansına sahip olacaksınız.

Bu kitabın her bir satırında kendinizi Hawaii’de hissedecek, bütün maceraları ve mucizeleri kendiniz yaşıyormuşçasına deneyimleyeceksiniz.

Kapat