Buda'nın Çocuğu Olursa Charlotte Kasl

Buda'nın Çocuğu Olursa
Barışçıl Bir Dünya İçin Çocuk Yetiştirmek
Charlotte Kasl

%20 İNDİRİM
190,00 TL
152,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786258068993
907447
Buda'nın Çocuğu Olursa
Buda'nın Çocuğu Olursa Barışçıl Bir Dünya İçin Çocuk Yetiştirmek
152.00

Bu bilgelik ve içgörü dolu eserle Charlotte Kasl, hayatın cevaplara en çok ihtiyaç duyduğumuz aşamasına spiritüel rehberlik, egzersizler ve pratik uygulamalarla imzasını atıyor. Buda'nın Çocuğu Olursa, çocuklarını birlik duygusu, adanmışlık ve anlayışla yetiştirebilmeleri için ebeveynlere yardım ediyor. Bunu yaparken de evde huzur bulmanın daha barışçıl bir dünya yaratmaya giden yol olduğunu gösteriyor.

“Ebeveynlerin içinde yaşadıkları topluma kendine güvenen, sevgi dolu ve üretken bireyler kazandırmasına yardımcı olan nazik, pratik ve bilge bir rehber. Charlotte Kasl'ın çocuk yetiştirme felsefesi sevgi ve sorumluluk üzerine kurulu!” -Dorothy Hinshaw Patent

Kasl, çocuğunuzla sağlıklı bir bağ kurmaktan başlayarak hayatın tüm aşamalarında empatiyi, saygıyı, merakı ve hayranlığı nasıl teşvik edeceğimizden bahsederken, ebeveynliğin ruhsal boyutunu keşfediyor. Ayrıca teknoloji kullanımı, eğitim, para ve cinsellik konuları gibi gerçekçi endişelerle birlikte kendi sesini bulma gibi spiritüel endişelere de odaklanıyor.

Yolculuğa hoş geldin.

Kapat