Bloodborne 2: Şifa Açlığı Ales Kot

Bloodborne 2: Şifa Açlığı
Ales Kot

%35 İNDİRİM
125,00 TL
81,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786258089561
911183
Bloodborne 2: Şifa Açlığı
Bloodborne 2: Şifa Açlığı
81.25

ESKİ KAN KORKUSU!
FromSoftware/Hidetaka Miyazaki'nin büyük beğeni toplayan Bloodborne video oyunundan uyarlanan Titan'ın çok satan çizgi roman serisinin ikinci cildi için Yharnam'a dönerken Şifa Kilisesi'nin dehşetini ortaya çıkarın!
İlk Avcılar hastaları aramak için geceyi parçalara ayırırken, gizemli Küllü Kan hastalığının yayılmasını durdurmak için mücadele eden Şifa Kilisesi kendi safları içinden bir kopuşla karşı karşıya kalır. Hastalığın sebebinin Eski Kan olduğundan şüphelenen Rahip Clement, Şifa Kilisesi'nin gerçek doğasını ortaya çıkarmak ve Yharnam yurttaşlarına ifşa etmek için yaşlı şifacı Alfredius ile bir anlaşma yapar.

 

Yazar Hakkında

ALEŠ KOT daha çok sinema, televizyon, çizgi roman ve bilgisayar oyunu sektörlerine odaklanmış bir yazar, yönetmen ve prodüktördür. Image Comics tarafından yayınlanan ve politik hikâyeler anlattığı Zero, Wolf, Material, Cange, The Surface, Wild Children ve Days of Hate gibi serileriyle Wired, The Guardian, The Hollywood Reporter, Entertainment Weekly ve pek çok diğer saygın medya kuruluşundan övgüler almıştır. Kendisini genelde Los Angeles’ta bulabilirsiniz.
PIOTR KOWALSKI Polonyalı bir çizerdir. Gail serisi ile Frankofon piyasasında başlayan Kowalski, yakın zamanda Amerika’ya geçip burada sektörün en ikonik karakterlerinden bazılarını çizmiştir. O zamandan beri, kendine has karanlık tarzıyla, Robocop, 30 Days of Night, Marvel Knights: Hulk, The Dark Tower, Terminal Hero, Sex, Dark Souls ve Titan’dan Wolfenstein gibi çok farklı serilerde boy gösteriyor.
BRAD SIMPSON San Fransisco’da yaşayan Amerikalı bir renklendirmendir. Deadpool, Vengeance ve The Amazing Spider-Man gibi pek çok Marvel çizgi romanının yanında, etkileyici renk seçimleriyle Godland, Sex, Sovereign, 30 Days of Night ve Witcher gibi bağımsız başlıklarda da rüştünü ispatlamıştır.
ADITYA BIDIKAR elle çizim yaklaşımıyla tanınan bir kaligraftır, bu yaklaşımı sayesinde sektörün aranan isimlerinden biri olmuştur. Grant Morrison’dan 18 Days, Grafity’s Wall, Paradiso, Winnebago Graveyard, Kid Lobotomy, Motor Crush ve Drifter gibi serilerde görev almıştır.

Kapat